Mieszkańcy miasta i gminy Olkusz mogą ocenić pracę olkuskiego urzędu oraz zaproponować zmiany, aby magistrat funkcjonował jeszcze lepiej. Swoje zdanie można wyrazić w specjalnej ankiecie.
Tego typu badanie to jeden z elementów wdrażania systemu ISO w miejskim urzędzie. Ankiety są anonimowe. Można je otrzymać w punkcie informacji magistratu oraz na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta i Gminy Olkusz. Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynki w holu magistratu. – Opinie petentów mają służyć udoskonalaniu funkcjonowania urzędu zgodnie z oczekiwaniami mieszkańców. Tego typu badania zadowolenia naszych klientów będą prowadzone cyklicznie co pół roku. Nie tylko w okresie wdrażania ISO, ale również później, aby sprawdzić, jak na pracę urzędu wpłynął ten system – mówi rzecznik olkuskiego magistratu, Jarosław Medyński.
Subskrybuj
Zaloguj sie aby komentować
0 komentarzy
najnowszy












![Charytatywna „Scena Dla Każdego” [ZDJĘCIA] ignas 1](https://przeglad.olkuski.pl/wp-content/uploads/2019/03/piotrek_sport_ks_olkusz_ignas_1-100x70.jpg)

