zapisy 2016

Na dobre rozpoczął się nowy rok szkolny, a wraz z nim po wakacyjnej przerwie aktywność swą wznowiły sekcje, kluby i koła zainteresowań Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu. Podczas organizacyjnych spotkań, który odbyły się 6, 7 i 21 września, do niedawna puste sale wypełniły się dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi pragnącymi rozwijać swe talenty i pasje.

Jako pierwsi, 6 i 7 września, spotkania organizacyjne odbyli podopieczni działającej w Krakowie i naszym mieście Szkoły Tańca Wena oraz Olkuskiej Szkółki Baletowej. Dwa tygodnie później nowy rok artystyczny 2016/2017, bo tak określa się odpowiednik roku szkolnego w placówkach kultury, zainicjowali wszyscy pozostali.

zapisy 2016 3

Co małym i dużym mieszkańcom zaoferował tym razem olkuski MOK? Czym będą zajmować się przez najbliższe 10 miesięcy pod kierunkiem doświadczonych artystów i instruktorów? Oprócz wyżej wspomnianych szkół tanecznych aktywność swą wznowiły sekcje: teatralna, plastyczna, fotograficzna, rytmiczna, instrumentalna, ceramiczna i zespoły wokalne.

Ale to jeszcze nie wszystko, bowiem tego dnia po raz pierwszy po wakacjach spotkali się również „starzy” i nowi członkowie: Klubu Miłośników Teatru, Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Olkuskiej, Koła Astronomicznego, Klubu Literackiego, Grupy Teatralnej Glutaminian Sodu oraz Sekcji Bębniarskiej uataHA! Drums. Nie sposób też pominąć kuźni mistrzów królewskiej gry – pierwszej w Polsce Akademii Szachowej Anatolija Karpowa.

zapisy 2016 2

Dla zainteresowanych zapisaniem się do ww. sekcji i klubów olkuski MOK zamieścił na swej stronie internetowej wszystkie niezbędne formularze i regulaminy. Znaleźć je można pod adresem http://mok.olkusz.pl/index.php/imprezy/249-zapisy-do-sekcji-mok. Bliższe informacje uzyskać można również w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu, ul. F. Nullo 29, tel.: 32 643 11 20.

MOK Olkusz

2
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
2 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
kręciołEwan Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kręcioł
kręcioł

Ta pani w błękitnym to nowa kierownik czy dzisiejszy kaowiec? wszędzie jest na zdjęciach z imprez mok.

Ewan
Ewan

Eh robią z dzieci wariatów,niektóre te maluchy jeszcze dobrze nie potrafią biegać,a nawiedzone mamusie mają jakieś niespełnione swoje pragnienia.