Artykuł sponsorowany

Od trzech lat Oddział PZU w Olkuszu jest nagradzany tytułem Super Agenta Pionu Sieci Grupy. Niejednokrotnie mogliśmy się także pochwalić tytułem Orłów Sprzedaży. Zdobywaliśmy też nagrody w Lidze Mistrzów.

Klienci, którzy przychodzą do naszego oddziału, mogą porozmawiać z nami o zabezpieczeniu się przed różnymi nieprzewidzianymi sytuacjami życiowymi, które mogą spotkać nas każdego dnia.

Dbamy o ich bezpieczeństwo, zapewniając pomoc w zakresie ochrony mienia, życia i zdrowia. Naszym celem jest dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb każdego. Przyjdź do naszego oddziału i w przyjaznej atmosferze porozmawiaj o ochronie życia i zdrowia Twojego i Twoich bliskich, jak również o ochronie mieszkania, samochodu, czy pupila. Podpowiemy jak zadbać o spokojny odpoczynek na urlopie, niezależnie od tego gdzie i jak aktywnie będzie spędzany. Klienci mogą na nas liczyć nie tylko w wyborze ubezpieczenia. Służymy pomocą także w zakresie obsługi zgłaszania szkód i świadczeń.

INDYWIDUALNE UBEZPIECZENIA NA ŻYCIE

W PZU w ramach jednej polisy można ubezpieczyć całą rodzinę. To bardzo wygodna opcja, która pozwoli kompleksowo zadbać o bezpieczeństwo swoje i najbliższych. Klienci PZU chętnie decydują się na objęcie ochroną w ramach jednej polisy siebie, małżonka lub partnera życiowego oraz dzieci. Ubezpieczenia indywidualne dają możliwość szerokiej ochrony i obejmują finansowe wsparcie nie tylko w przypadku śmierci. To także pomoc finansowa w sytuacjach takich jak np. leczenie w szpitalu, operacje chirurgiczne, wystąpienie ciężkiej choroby (np. nowotworu), utrata sprawności w codziennym życiu (np. brak możliwości schylania się, siedzenia czy chodzenia po schodach) – aż po organizację wyjazdu na leczenie za granicą i pokrycie jego kosztów.

Zakres każdego z ubezpieczeń jest tak przygotowany, by chronił od tych przypadków i chorób, które zdarzają się najczęściej i wywołują w nas największe obawy. Dlatego m.in. obejmują one możliwość wielokrotnej wypłaty świadczenia, najszerszą w Polsce listę dziecięcych ciężkich chorób, czy dodatkowe wsparcie w razie hospitalizacji w wyniku nowotworu. Warto podkreślić, że zakresy ubezpieczeń dziecięcych zostały specjalnie dopasowane do chorób i wypadków, które przydarzają się najmłodszym, zapewniając dzieciom najbardziej kompleksową ochronę w kraju.

Po pobycie w szpitalu klienci mogą również otrzymać Kartę apteczną, która pozwala na odbiór dowolnych produktów w aptece (leki, suplementy, kosmetyki itd.) o wartości od 100 do 1000 zł, w zależności od ustalonego limitu karty. Wszystko po to, aby lepiej wspierać ubezpieczonych i ich rodziny w trudnych sytuacjach życiowych.

Nie zawsze wiemy od czego tak naprawdę chcemy się zabezpieczyć. Dlatego warto wybrać się na rozmowę ze specjalistą w dziedzinie ubezpieczeń. Pomagamy przeanalizować sytuację życiową i dobrać ubezpieczenie dopasowane do potrzeb, odpowiemy na pytania i wyjaśnimy wątpliwości. Zapraszamy!

Zachęcamy do kontaktu osobistego z nami. Zapraszamy do Oddziału PZU Olkusz przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 80. Klienci mogą także liczyć na rozmowę, czy obsługę w formie zdalnej. Specjalnie dla Was jesteśmy dostępni na stronie internetowej www.olkusz.oddzialpzu.pl/ oraz w mediach społecznościowych – na Facebooku @OddzialPZUOlkusz.

Nasz oddział znajduje się przy ul. Króla Kazimierza Wielkiego 80 obok „Drukarni Dela”, niedaleko dworca PKP. Znajdą tutaj Państwo zgrany zespół, w którym szukamy ofert ubezpieczeń, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.