Klucze

Pamiętacie o zbiórce dla zwierząt ze schroniska „Rafik” w Bolesławiu, która trwa od początku kwietnia w Kluczach? Akcja się rozszerza – teraz dołączyli do niej strażacy.

W marcu zachęcaliśmy naszych Czytelników do wsparcia czworonogów ze schroniska. Komitet Społeczny „Pomagamy” w Kluczach od 1 kwietnia do 30 maja zbiera suchą i mokrą karmę, smycze, obroże, szampony czy miski dla psów i kotów. Organizatorzy informują, że wzorem ubiegłego roku dary dla zwierząt przyjmowane są podczas dyżurów członków komitetu w każdy wtorek od 15.30 do 17.00 oraz w każdą sobotę od 10.00 do 12.00 w Kluczach – Osadzie (przy garażach wzdłuż drogi prowadzącej do cegielni). Możliwe jest umówienie się na inny termin przekazania darów – wystarczy zadzwonić pod nr 503 910 334.

Do akcji dołączyli druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Kluczach. Przez czas trwania zbiórki karmę i akcesoria dla zwierząt można przekazać strażakom w ich siedzibie (teren garaży za szkołą podstawową w Kluczach). Druhowie pełnią dyżury w każdy piątek w godz. 17.00 – 18.00.

fot.pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze