Właśnie rozpoczął się nabór wniosków do siódmej edycji programu „Działaj Lokalnie”. To oferta dla osób, którym leży na sercu dobro lokalnych społeczności. Mają pomysł na podjęcie ciekawej inicjatywy, ale brakuje im pieniędzy.
Rozwiązaniem jest konkurs grantowy organizowany przez Stowarzyszenie Forum Oświatowe „Klucze” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce.
W tej edycji programu wspierane będą projekty, które inicjują współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. Program adresowany jest do organizacji, instytucji i grup nieformalnych, które mają siedziby w gminach: Klucze, Bolesław, Ogrodzieniec, Wolbrom i chcą podjąć wspólny wysiłek, aby w ich społeczności żyło się lepiej.

Osobom, które zdecydują się na udział w programie, zespół programu pomaga na każdym etapie – od pisania wniosku, poprzez realizację projektu, aż po końcowe rozliczenie finansowe. Udział w programie jest doskonałą okazją, by zdobyć nowe umiejętności, robiąc równocześnie coś pożytecznego dla mieszkańców swojej gminy.
Organizacje mogą się ubiegać o granty w wysokości do 6 tys. zł. Termin składania wniosków upływa 9 czerwca 2010.
Źródło: www.gmina-klucze.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze