Gmina Trzyciąż

W Trzyciążu odbyło się uroczyste spotkanie przedstawicieli władz samorządowych z parami, które zawarły związek małżeński przed 50 laty. W gościnnej remizie OSP w Trzyciążu spotkały się pary, które zawarły związki małżeńskie w roku 1970. Podczas uroczystości Złoci Jubilaci zostali uhonorowani Medalami za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznanymi przez Prezydenta RP Andrzeja Dudę oraz otrzymały ufundowane przez Gminę prezenty.

Najlepsze życzenia zdrowia, miłości i szacunku bliskich i wielu jeszcze szczęśliwych wspólnych lat życzyli przybyłym na uroczystość: w imieniu nieobecnego wójta – sekretarz Gminy Trzyciąż Anna Pasich, przewodniczący Rady Gminy Trzyciąż Lucjan Gajda oraz pracowniczki referatu Spraw Obywatelskich i Sportu. Pary, którym zdrowie lub inne okoliczności nie pozwoliły uczestniczyć w spotkaniu otrzymają medale oraz życzenia i prezenty w inny sposób.

Jubileuszu Złotych Godów, czyli 50-rocznicy pożycia małżeńskiego, udaje się dożyć wspólnie stosunkowo niewielu parom – dlatego właśnie Jubilaci cieszą się wielką estymą nie tylko wśród swoich bliskich, ale także są honorowani przez władze państwowe i samorządowe. Oficjalne, choć trochę spóźnione z powodu pandemii gratulacje z tej okazji przyjmowało 14 par zamieszkałych na terenie gminy Trzyciąż, które pobrały się w 1970 roku:

Krystyna i Zdzisław Bochenkowie z Jangrota

Marianna i Jan Bryzikowie z Jangrota

Anastazja i Kazimierz Gamratowie z Podchybia

Kazimiera i Władyslaw Gąsiorowie z Imbramowic

Wiesława i Józef Kaczmarczykowie Trzyciąża

Maria i Tadeusz Kluzowie z Jangrota

Marianna i Zdzisław Knapowie z Trzyciąża

Krystyna i Tadeusz Kołodziejczykowie z Trzyciąża

Zofia i Władysław Kusiowie z Jangrota

Michalina i Tadeusz Michalscy z Trzyciąża

Maria i Jan Petlicowie z Zadroża

Elżbieta i Henryk Półtorakowie z Suchej

Marianna i Henryk Siejkowie ze Ściborzyc

Wanda i Stanisław Szkatulni z Trzyciąża

 

Przyłączamy się do najlepszych życzeń dla Jubilatów – zdrowia, pogody ducha, radości ze wspólnego, długiego życia!


0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze