Liszki

Młodzieżowa reprezentacja Klubu w składzie: Bartłomiej Adamuszek, Leon Kowalczyk, Julia Stolarczyk oraz Róża Stolarczyk wzięła udział w I Turnieju o Puchar Wiślanego Smoka, który odbył się w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w miejscowości Liszki.

Bartłomiej Adamuszek zdobył brązowy medal w konkurencji 5 dowolnych technik adeptów, Julia Stolarczyk zdobyła srebrny medal w konkurencji 5 dowolnych technik adeptek, a Róża Stolarczyk wywalczyła 2 złote medale w konkurencji kata juniorek młodszych oraz kumite juniorek młodszych -50 kg. Sensei Sławomir Rudawski (4 Dan), oraz sensei Marta Janicka (2 Dan) pełnili fukcję sędziego PZK. Sędzią głównym zawodów był shihan Andrzej Krawontka (5 Dan) z Nowego Sącza, a funkcję sędziego technicznego pełnił sensei Andrzej Kganek (3 Dan) ze Skawiny, W zawodach wzięło udział 85 zawodników z 15 klubów. Zawody zostały zorganizowane przez Lisiecki Klub Karate Kyokushin kierowany przez sensei Ireneusza Maśnicę (3 Dan). Gościem specjalnym był Wiceprezes PZK  shihan Andrzej Drewniak (9 Dan). Gratulujemy sukcesów.