70 lat razem2

Wspaniały jubileusz – 70-lecie związku małżeńskiego – obchodzili Państwo Lucjan i Helena Siordek z Ryczówka. Jubilatów odwiedził z tej okazji Wójt Gminy Klucze Norbert Bień, aby złożyć im życzenia i wręczyć upominki oraz kwiaty. Małżonkom towarzyszyła rodzina – wnuczki Agnieszka Saczyńska i Renata Piłka z mężem Markiem, Radnym Gminy Klucze. Państwo Siordkowie z wielkim wzruszeniem opowiadali gościom swoje wspomnienia. Jubilaci są już w sędziwym wieku – Pani Helena ma 93 lata, a pan Lucjan 94 – ale mimo upływu tylu lat oboje są ludźmi pogodnymi, radosnymi, entuzjastycznie nastawionymi do życia. I wyglądają po prostu na szczęśliwych.

70 lat razem 1

Jak podkreślał w rozmowie z jubilatami wójt Norbert Bień, małżeńska para z Ryczówka jest wzorem dla innych, świadectwem tego, że przez tak długie wspólnie przeżyte lata można darzyć się nieprzerwanie miłością, szacunkiem i wspierać się w trudnych chwilach.
Państwu Helenie i Lucjanowi Siordek składamy najserdeczniejsze życzenia – wielu jeszcze wspaniałych chwil przeżytych w zdrowiu, pomyślności i wzajemnej miłości.

Rafał Jaworski/UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze