gmina przyjazna inwestorom 2017 1

Gmina Klucze została wyróżniona tytułem „Gmina przyjazna inwestorom”. Tytuł został nadany przez Zarząd Krakowskiego Parku Technologicznego oraz Województwo Małopolskie za wspólną pracę na rzecz inwestorów w gminie Klucze w krakowskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz wkład w rozwój gospodarczy województwa małopolskiego. Przypomnijmy, że do Specjalnej Strefy Ekonomicznej został włączony m.in. Velvet Care, producent wyrobów higienicznych, który zainwestował w rozbudowę zakładu w Kluczach i nowe technologie. Starania Velvetu o włączenie do SSE cieszyły się dużym poparciem wójta i Rady Gminy Klucze, która wyraziła zgodę na włączenie do SSE nieruchomości w Kluczach-Osadzie, poprzez podjęcie stosownej uchwały.

Współpraca Gminy Klucze z Krakowskim Parkiem technologicznym rozpoczęła się już na początku 2015 roku przy tzw. planie reindustrializacji, czyli programie gospodarczego ożywienia terenów poprzemysłowych znajdujących się na terenie gminy.

Rafał Jaworski

gmina przyjazna inwestorom 2017 2

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kluczewski
Kluczewski
4 lat temu

„Starania Velvetu o włączenie do SSE cieszyły się dużym poparciem wójta i Rady Gminy Klucze, która wyraziła zgodę na włączenie do SSE nieruchomości w Kluczach-Osadzie, poprzez podjęcie stosownej uchwały.”

Wychodzi, że to Velvet się starał a nie wójt…

stinek
stinek
4 lat temu

Gmina przyjazna inwestorom – szczególnie tym magazynującym odpady 😆