Stowarzyszenie „Lokalna Grupa Działania dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz” rozpoczyna realizację projektu „Język angielski szansą na sukces! Kurs języka angielskiego dla mieszkańców terenów wiejskich Gminy Olkusz”.
Szczegółowe informacje dotyczące zapisów na kurs językowy znaleźć można na stronie internetowej www.lgdolkusz.pl w zakładce Rekrutacja do Projektu. Co najważniejsze, udział w kursie jest bezpłatny! Efektywność nauczania prowadzonego w kursie językowym LGD pozwoli uczestnikom na sprawne opanowanie języka angielskiego i szerokie zastosowanie nabytych umiejętności na rynku pracy. Po zakończeniu kursu uczestnicy przystąpią do egzaminu wewnętrznego. Zajęcia będą odbywać się na różnych poziomach w grupach 10 -osobowych, 2 razy w tygodniu na terenach wiejskich Gminy Olkusz, od poniedziałku do piątku po 2 godziny lekcyjne (łącznie 80 godzin), w godzinach popołudniowych.

Dokumenty rekrutacyjne można składać w biurze Stowarzyszenia „Lokalna Grupa Działania dla Obszarów Wiejskich Gminy Olkusz” w Olkuszu, ul. Szpitalna 32, od 12. stycznia (środa) do 25. stycznia (wtorek) w godz. 8.00 – 16.00.
Projekt współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Źródło: www.lgdolkusz.pl

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze