Olkusz dn. 18.09.2009 r.

Pan
Jacek Osuch
Poseł  na Sejm  Rzeczpospolitej Polskiej

Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ochrony Zdrowia  w Zespole Opieki Zdrowotnej w Olkuszu zwraca się z prośbą do Pana o podjęcie działań mających przyspieszyć przeprowadzenie kontroli przez Najwyższą Izbę Kontroli procesu przekształcenia  SP  Zespołu Opieki Zdrowotnej  w Olkuszu przez Radę i Zarząd Powiatu w Olkuszu oraz wypełniania funkcji nadzorczej przez Zarząd Powiatu w Olkuszu nad naszym zakładem.

Nadmieniamy, że wniosek, którego kopię Pan otrzymał, poparły wszystkie związki zawodowe działające w Szpitalu.
Biorąc pod uwagę fakt, że Przewodniczącym Sejmowej Komisji ds. Kontroli Państwowej jest Pan Poseł Arkadiusz Czartoryski, należący do Klubu Prawa i Sprawiedliwości, oraz to, że Pan również jest zdecydowanym przeciwnikiem likwidacji publicznych, powiatowych  szpitali, liczymy na Pańską aktywność również w tej niezmiernie ważnej dla naszych mieszkańców i pracowników ZOZ  sprawie.
Ponadto pragniemy zauważyć, że oczekujemy również Pańskiego wniosku do Wojewody Małopolskiego o uchylenie Uchwały  Rady Powiatu z dnia 09.09.2009 roku w sprawie przekształcenia Zespołu Opieki Zdrowotnej w Olkuszu oraz do Rady Powiatu w Olkuszu o usunięcie naruszonego prawa dokonanego ww. uchwałą.
Za Pana przychylność i zaangażowanie  w tej  sprawie w imieniu pracowników ZOZ w Olkuszu serdecznie dziękujemy.

Z poważaniem

Przewodnicząca MZZPO w ZOZ w Olkuszu
Ewa Górnicka Kłapcińska
Sekretarz MZZPO w ZOZ w Olkuszu
Renata Tomsia

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze