babski wieczór 2018 1

Oj się działo…… podczas „Babskiego wieczoru” zorganizowanego w Szkole Podstawowej nr 10 w Olkuszu dla dziewczyn klas siódmych oraz drugich i trzecich klas gimnazjalnych.

Taniec, to coś dla ciała i ducha, dlatego pod fachowym okiem Pani Katarzyny Falkowskiej, krew zaczęła szybciej krążyć w takt muzyki, a na ustach tancerek zagościł uśmiech. Tak, tak – ruch to zdrowie i te endorfiny…. , a do tego nagrody rzeczowe i wstęp na zajęcia taneczne w Pride Fitness Club.
Dziewczęta chętnie skorzystały z zabiegu parafinowego, upiększającego dłonie, który był prezentem od pani dyrektor Barbary Piekarz i Fundacji Nowa z okazji Dnia Kobiet. Dłonie są przecież narażone na tyle szkodliwych substancji, a po ostatnich mrozach należy im się ciepełko i relaks.

babski wieczór 2018 2

Stary bawełniany podkoszulek – kto by pomyślał, że istnieje jako artystyczna, niepowtarzalna biżuteria w formie bransoletek. Owszem, nie jest to łatwe zadanie, ale dzięki inspiracji pani Ewy, Beaty i Moniki, powstały piękne, nacechowane indywidualnością wzory. A przy okazji …… można się trochę wyciszyć i uspokoić tnąc bawełnę na cienkie paski w miłym towarzystwie.

babski wieczór 2018 3

Mamy nadzieję, że wieczorne „Babskie szaleństwo” zakończone degustacją eko-napoi i projekcją filmu było miłą niespodzianką dla naszych uczennic.

SP 10 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze