Bukowno

SPA, siłownia, jacuzzi, grota solna – takie atrakcje czekają na wszystkich zainteresowanych w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Bukownie. Ze wszystkich atrakcji można korzystać codziennie.

Centrum Odnowy Biologicznej oraz Centrum Aktywności Ruchowej to efekt Gminnego Programu Rewitalizacji. W jego ramach infrastrukturę MOSiR – u rozbudowano tak, aby była jak najbardziej dostępna m. in. dla osób starszych i niepełnosprawnych. W rezultacie w piwnicach hali sportowej powstała siłownia i SPA. Osoby zainteresowane odnową biologiczna maja do dyspozycji: jacuzzi, łaźnie parową, trzy sauny: fińską (suchą), parową oraz INFRRARED (na podczerwień) i grotę solną.

– Cieszymy się, że możemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do kolejnej atrakcji naszego miasta. Miejsca do ćwiczeń i relaksu dostępne są i dla młodszych i dla starszych osób. Znakomicie uzupełniają naszą ofertę, czyli spływ kajakowy Sztołą, korty tenisowe czy kompleks boisk „Orlik”. Mamy nadzieję, że siłownia i SPA przypadną do gustu mieszkańcom i turystom – mówi dyrektor bukowieńskiego MOSiR – u Anna Kwaśniewska.

Cennik uchwalony przez Radę Miejską dostępny jest na www.mosirbukowno.pl. Wcześniej warto zapoznać z regulaminami korzystania z obiektów, które są na miejscu oraz na internetowej stronie MOSiR – u. Na specjalne promocje mogą liczyć mieszkańcy Bukowna, którzy maja lokalną Kartę Dużej Rodziny lub Kartę Aktywnego Mieszkańca. Dla nich przewidziano 50-procentowe zniżki. W przypadku siłowni dostępne są także karnety.

Obiekty czynne są przez siedem dni w tygodniu, w godz. 15 – 21.00.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kuba C
Kuba C
1 miesiąc temu

Tymczasem w Olkuszu Burmistrz kolejną kasę ładuje w Czarną Górę i dalej nie ma krytego basenu z prawdziwego zdarzenia. Czy to przypadek? A może komuś zależy by w Olkuszu taki obiekt nie powstał?
https://umig.olkusz.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=8043:historyczny-wniosek-gminy-olkusz-do-polskiego-ladu&catid=14&Itemid=167&lang=pl