boisko wszystko

Uczniowie Szkoły Podstawowej w Zedermanie walczą i mają ogromne szanse na wygraną w konkursie „Kolorowe boiska” firmy Śnieżka, w którym główną nagrodą jest budowa boiska szkolnego. Kandydaturę Zedermana poprzeć można w internetowym plebiscycie pod linkiem: https://koloroweboiska.pl/glosuj/profil/ed6811142e0a66da046c17527019a789 . Głosować można codziennie. Pod wspomnianym linkiem dostępna jest również praca zgłoszeniowa – film o długości 100 sekund, który po zakwalifikowaniu szkoły do drugiego etapu konkursu zostanie oceniony przez specjalne jury.

Dzieciaki ze Szkoły Podstawowej w Zedermanie wykonały świetną pracę, bowiem zgłoszeniem do konkursu był film… krótka ocena: jest genialny i gdyby oceniane były wyłącznie umiejętności naszych młodych talentów, to nie wątpilibyśmy w zwycięstwo!

Potrzebna jest jednak nasza pomoc: do 18 czerwca trwa głosowanie… 20 filmów z największą liczbą głosów przejdzie do następnego etapu… Pokazywaliśmy już siłę naszej społeczności! Głosować można codziennie – wystarczy podać imię oraz adres mailowy, na który przychodzi link potwierdzający chęć oddania głosu.
Zachęcamy do głosowania i do oglądania filmu! Podwójnie warto 🙂

UMiG Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Reporter Nius
Reporter Nius
6 lat temu

Urząd ogłasza: głosujcie, żeby potem burmistrz mógł się pokazać na otwarciu i zrobić kilka fotek pod kampanię…