tarnów

Była zacięta walka, poświęcenie, twarda rywalizacja o każdy zdobyty punkt, a na koniec… łzy radości i nieopisane szczęście z wygranej. Drużyna dziewczyn z SP nr 4 w Olkuszu zajęła trzecie miejsce w Małopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w etapie wojewódzkim.
Po zajęciu I miejsca w etapie rejonowym w piłce ręcznej dziewczyn, które odbyły się dn. 11 maja 2015r. w hali MOSIR-u
w Olkuszu, drużyna zawodniczek z SP4 w Olkuszu, udała się 14 maja  do Tarnowa na etap wojewódzki tych rozgrywek jako najlepsza drużyna powiatu.

Była to niezwykła podróż, dlatego iż zawodniczkom towarzyszyli koledzy i koleżanki z klas VI SP4 w Olkuszu, którzy udali się do Tarnowa w charakterze kibiców. Gospodarze turnieju długo nie zapomną tych zawodów. Ogromna wola walki, a przede wszystkim energetyzujący i bardzo profesjonalny doping nie tylko dodawał olkuszankom sił i wiary w swoje możliwości, ale był również przykładem na dobrą, sportową zabawę w duchu fair play zarówno na boisku, jak i na trybunach.

Były transparenty, śpiew, trąbka, a przede wszystkim okrzyki, które przez długi czas będą przypominały wszystkim uczestnikom zawodów o SP4 i naszym mieście Olkuszu. Oby takich wspomnień było w naszej szkole jak najwięcej, a to wszystko za sprawą naszych dzielnych, walecznych dziewczyn. Gratulujemy sukcesu! A jak śpiewali kibice: „NIEPOKONANA, CZWÓRECZKA NASZA KOCHANA!!!”

SP 4 w Olkuszu

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze