zss dzień dziecka 2015 2

2 czerwca w naszej szkole odbyła się impreza integracyjna z okazji Dnia Dziecka. Cała zabawa rozpoczęła się od znanych i lubianych hitów, które wprowadziły wszystkich w wesoły nastrój.  Muzykę serwował nam zaproszony DJ. Kolejnym punktem programu było przedstawienie pt. „Kocie królestwo”, w którym wystąpili uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy przygotowani przez nauczycielki A. Kłapcińską i R. Ćwik. Po występie nasi wychowankowie wraz z goszczącymi uczniami Szkoły  Podstawowej Nr 2 z Odziałami Integracyjnymi , wzięli udział w quizie, gdzie udzielali odpowiedzi na pytania związane z obejrzanym przedstawieniem.

zss dzień dziecka 2015

Aby tradycji stało się zadość, nie zabrakło pieśni biesiadnych, którym przygrywała pani G. Sobiecka. Po biesiadowaniu zasiedliśmy do wspólnego stołu, gdzie czekał na nas poczęstunek w postaci przystawek i kiełbaski z grilla. Smakołyki te zostały przygotowane przez uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej wraz z opiekunami A. Chwastek i B. Soboń.

zss dzień dziecka 2015 1

Dla uczniów czekało wiele atrakcji m.in malowanie twarzy w wykonaniu pani S. Grossman i zawodów sportowych prowadzonych przez nauczycieli wychowania fizycznego D. Chwast, G. Szotek, D. Plewiński. Na zakończenie chętni uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez panie S. Grossman i K. Piekoszewską, podczas którego rysowali bohaterów „Kociego królestwa”. Umiejętnościami plastycznymi wykazała się uczennica Szkoły Przysposabiającej do Pracy Basia Kowal.

zss dzień dziecka 2015 3

Impreza sprawiła wszystkim uczestnikom wiele radości i dobrej zabawy. Zadowoleni z uśmiechem na twarzach wracaliśmy do domu. Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i zapraszamy za rok.

ZSS w Olkuszu

zss dzień dziecka 2015 4

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze