1

8 czerwca odbyła się w naszej szkole coroczna impreza integracyjna z okazji Dnia Dziecka. W tym roku, zgodnie z hasłem „Kolorowy Świat”, wszyscy ubraliśmy się barwnie i szkolne podwórko wyglądało jakby obsiadły je motyle. Dyskotekę prowadził zaprzyjaźniony z nami DJ pan Sławek, który tak dobierał utwory muzyczne, aby zadowolić każdego. Starsi i młodsi chętnie brali udział w zabawie. Uczniowie mieli szansę popisać się zręcznością i szybkością w konkurencjach sprawnościowych oraz zdolnościami artystycznymi tworząc barwne dzieła w konkursach plastycznych.

2

Rodzice prezentowali piękne uśmiechy po wypiciu „czarodziejskiego napoju”, a panie nauczycielki doskonale poradziły sobie z czytaniem wierszyków „na połamanie języka”. Najwięcej radości dostarczył konkurs „Jaka to melodia?”. Okazało się, że jesteśmy bardzo muzykalni, nie tylko nie było problemów z odgadywaniem tytułów utworów z różnych kategorii, ale także potrafiliśmy wspólnie odśpiewać większość z nich. W naszych konkursach wszyscy byliśmy zwycięzcami i słodkie nagrody przypadały każdemu.

3

Tradycyjnie niezawodne klasy zawodowe pod opieką nauczycieli zadbały o catering przygotowując smaczne przekąski oraz piknikowy standard – kiełbaski z grilla.
Impreza była bardzo udana. Piękna pogoda, dobra muzyka, ciekawe atrakcje oraz smaczny poczęstunek sprzyjały wesołej zabawie. Aż szkoda, że rok szkolny już się kończy… 

ZSS w Olkuszu

4

5

6

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze