fio sfok logo

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze – Operator Programu FIO Małopolska Lokalnie – zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 kwietnia w Urzędzie Gminy w Kluczach o godz. 15.30. Spotkanie dotyczyć będzie kolejnej edycji programu, w którym można starać się o 5 tys. złotych dofinansowania realizację społecznych planów.

Rusza kolejna edycja konkursu FIO Małopolska Lokalnie, w którym można starać się o 5 tys. zł na realizację społecznych planów na terenie województwa małopolskiego. FIO Małopolska Lokalnie jest programem wsparcia skierowanym do młodych organizacji pozarządowych, grup nieformalnych i grup samopomocowych działających na terenie województwa małopolskiego.

Program realizowany jest w formule rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020, finansowanego z krajowych środków publicznych pochodzących z budżetu państwa.

W roku 2017 w ramach FIO Małopolska Lokalnie Operatorzy przekażą mikrodotacje dla organizacji oraz dofinansują lokalne przedsięwzięcia grup nieformalnych oraz samopomocowych pulą środków 690 tys. zł., w podziale na dotacje w wysokości do 5.000 zł.

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze – Operator Programu – zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 6 kwietnia w Urzędzie Gminy w Kluczach o godz. 15.30.

UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze