euroweek 2017

Ponad 20 uczniów Gimnazjum w Kluczach wraz z opiekunami, Danutą Majcherkiewicz i Sławomirem Klocem, uczestniczyło w warsztatach zorganizowanych przez fundację „Euroweek”- Szkoła Liderów. Warsztaty odbywały się w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej.

 

Warsztaty prowadzili wolontariusze i animatorzy z różnych krajów – z Łotwy, Ugandy, Białorusi, Filipin, Kenii, Meksyku, Indii i Peru. Każdego ranka wolontariusze organizowali gry sportowe na rozgrzewkę, zaś wieczorami odbywały się dyskoteki. Oprócz naszego gimnazjum w warsztatach uczestniczyły dwie szkoły, z Wrocławia i Wejherowa. Codziennie, pracując w grupach, przygotowywaliśmy przedstawienia, skecze i prezentacje. Oczywiście w języku angielskim – relacjonuje Hanna Myszewska z klasy 1c Gimnazjum w Kluczach. Jak mówią uczestnicy wyjazdu, w ciągu kilku dni warsztatów, uczniowie zdobyli wiedzę na temat kultur Meksyku, Białorusi i Indii. Odmienność tych krajów bardzo ich zaciekawiła i zaskoczyła.

Zapraszamy do przeczytania pełnej relacji z wyjazdu autorstwa uczennicy Hanny Myszewskiej na stronie internetowej Gimnazjum w Kluczach: http://www.gimklucze.pl/kasia_04.html

Gimnazjum w Kluczach

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze