gim klucze ślubowanie 2016

Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie w kluczewskim gimnazjum. Uroczystość odbyła się z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Uczniowie Gimnazjum im. Jana Pawła II zaprezentowali program artystyczny nawiązujący do patrona szkoły, św. Jana Pawła II. W uroczystości udział wzięli uczniowie, grono pedagogiczne oraz przedstawiciele samorządu.

Uroczystość była okazją do wręczenia na ręce dyrektor gimnazjum Violetty Auguścik przez Komendanta Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie przedłużenia certyfikatu „Szkoła Promująca Bezpieczeństwo”, jako wyróżnienie za inicjatywy i działania w ramach Zintegrowanej Polityki Bezpieczeństwa.

Uczniowie oraz nauczyciele gimnazjum w Kluczach przyjęli także serdeczne życzenia od Wójta Gminy Norberta Bienia, który podkreślił, jak istotne jest rozwijanie w sobie pasji, pielęgnowanie zdobytej już wiedzy oraz ciągły rozwój. Życzenia gronu pedagogicznemu i uczniom złożyła również Dyrektor Gimnazjum w Kluczach Violetta Auguścik.
Uroczystość Dnia Edukacji Narodowej był także okazją do wręczenia przez panię dyrektor nagród nauczycielom, docenionym za pracę na rzecz szkoły oraz uczniów.

Więcej zdjęc znajdziecie tutaj

UG Klucze

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze