lukasz kmita 600

Artykuł sponsorowany – materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
Szanowni Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz, Szanowny Panie Romanie Piaśniku!
Za nami pierwsza tura wyborów samorządowych, która wyłoniła nowe władze w radzie gminy, powiatu oraz sejmiku województwa małopolskiego. Bardzo serdecznie dziękuję ponad 7600 Mieszkańcom Miasta i Gminy Olkusz, którzy okazali mi swój entuzjazm, zaufanie i oddali głos na moją osobę. Taki wynik to ogromne zobowiązanie, dlatego już teraz deklaruję: nie zawiodę Państwa w mojej pracy samorządowej.

W wyborach na urząd Burmistrza wszystko rozstrzygnie się w drugiej turze. Najbliższa 5-letnia kadencja to okres w którym nasze miasto może zacząć się rozwijać dynamiczniej niż obecnie. Głęboko wierzę, że razem wybierzemy lepsze jutro, a moja energia, szerokie kontakty i doświadczenie będą niezwykle pomocne w pozyskiwaniu dla Mieszkańców i dla naszej gminy zdecydowanie większych niż obecnie środków na rozwój. Dobra współpraca z nowymi samorządowcami sejmiku województwa małopolskiego, stabilność ponad podziałami w radzie powiatu oraz radzie gminy dają gwarancję, że jako burmistrz zrealizuje złożone w kampanii wyborczej deklaracje. Gwarantuję, iż przemyślane inwestycje, które dotychczas pojawiały się w naszym samorządzie wspólnie z radnymi będziemy kontynuować z jeszcze większą energią. Olkusz potrzebuje wreszcie dynamicznego rozwoju! 

Będę burmistrzem działającym ponad podziałami – burmistrzem wszystkich Olkuszan!

Dziękuję za rywalizację i dobre rezultaty pozostałym moim kontrkandydatom którzy nie przeszli do drugiej tury – Panom Sebastianowi Tomsi, Grzegorzowi Tomsi oraz Miłoszowi Pałce. Zapewniam, iż niezależnie od ostatecznego wyniku będę chciał z Panami współpracować i skorzystać z wielu ciekawych pomysłów, które w czasie kampanii przedstawiliście.

Zwracam się z gorącą prośbą do wszystkich, którym na sercu leży przyszłość Olkusza.

4 listopada, podczas II tury wyborów proszę o szczególnie mocne wsparcie, także i tych Mieszkańców, którzy wcześniej oddali swój głos na innych kandydatów. Mamy wreszcie niebywałą szansę zbudować ponad podziałami koalicję na rzecz współpracy i rozwoju Ziemi Olkuskiej. Niech połączy nas Olkusz!

Szanowny Panie Romanie Piaśniku, tak jak wielu sądziło spotkamy się w II turze wyborów. Jestem przekonany, że wzorem innych samorządów w całej Polsce, koniecznym jest zorganizowanie także i w naszym mieście debaty, podczas której Mieszkańcy będą mogli podjąć ostateczną decyzję, porównać nasze programy i zadać nam pytania. Debata jest zawsze wyzwaniem, ale też pokazuje otwartość na Mieszkańców. Mam serdeczną prośbę – proszę jej nie unikać i nie tłumaczyć się np. brakiem czasu czy miejsca. Żywię nadzieję, że w tygodniu poprzedzającym II turę wyborów spotkamy się wreszcie na wspólnej debacie o przyszłości i szansach na rozwój naszej okolicy i naszych Mieszkańców. {jcomments off}

Z wyrazami szacunku

Łukasz Kmita

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o