roman piasnik

Ogłoszenie płatne ze środków własnych autora
Z całego serca dziękuję za zaufanie, jakim obdarzyli mnie Państwo podczas tegorocznych wyborów samorządowych.

Jestem wdzięczny za każdy z 11731 głosów oddanych na moją kandydaturę w II turze głosowania, które dały mi mocne upoważnienie do tego, aby w dalszym ciągu uczciwie i solidnie pracować na rzecz mojego rodzinnego miasta. Jest to dla mnie wielki honor, dlatego dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść pokładanych we mnie nadziei.

To Państwo – Mieszkańcy Miasta i Gminy Olkusz – są dla mnie największą motywacją do pracy i tylko dzięki Państwa aprobacie moja służba ma sens. Serdecznie dziękuję za to, że znaleźli Państwo czas, aby zapoznać się z moim programem na kolejnych 5 lat i wziąć udział w głosowaniu.

Nowo wybranym radnym Rady Miejskiej oraz radnym Rady Powiatu gratuluję uzyskanego poparcia. Chciałbym być burmistrzem wszystkich Mieszkańców, dlatego już teraz deklaruję chęć wspólnej budowy naszej Małej Ojczyzny. Wierzę, że nas wszystkich łączy Olkusz.

Jestem wdzięczny za okazane mi słowa wsparcia. Mogłem na Państwa liczyć w sukcesach i chwilach trudnych. Chcę Państwa zapewnić, że – tak jak dotychczas – pozostanę do Państwa dyspozycji zawsze, kiedy będą mnie Państwo potrzebowali.

Z wyrazami wdzięczności i szacunku
Roman Piaśnik

29
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
29 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
Miasto RomkaMiasto  RomkaNasz OlkuszKierunek jonekjonek Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Izabela
Izabela

Gratuluję Panie Burmistrzu!

Julia4
Julia4

Służba ??? Haha chyba biznes. Powodzenia. 5 lat zmarnowane.

....
....

[quote name=”Julia4″]Służba ??? Haha chyba biznes. Powodzenia. 5 lat zmarnowane.[/quote]
Zmarnowane i wyprowadzone,bo potrzeby ogromne.

Miki
Miki

Nie jestem z gminy Olkusz. Wg. mnie lepszy Burmistrz Roman niż”Misiewicz” Łukasz .. i to tylko spowodowałoby abym oddał głos na burmistrza.

Maciej
Maciej

Czekamy na remonty ulic Sienkiewicza i nowej zgodnie z pana obietnicami

Druid
Druid

Brawo.

Belzebup
Belzebup

Roman czemu nie wystąpiłeś w debacie?! Tak! Zwyczajnie nie nadajesz się na to stanowisko! Jesteś sprzedawcą zapiekanek! Majętnym ale dalej Twoim powołaniem są zapiekanki! Poprzednie „prace” spełniały się bo masz sztab ludzi pracujących na Ciebie….a żona zajmuje się zapiekankami! Może pora jej pomóc?! Zresztą jako Naczelnik poległeś! Polityk to samo. W życiu nie widziałem większego….filmu Barei:)! Puki młodzi nie zmienią Ciebie, będzie jak jest! Przykre! Znam Twoje „wypowiedzi” publiczne! Inni sprzedawcy zapiekanek są przy Tobie mówcami! Burmistrz który nie potrafi się wypowiadać! po co Ci to>? Do tego interesy rodziny…..służby powinny się tym zainteresować, bo jak na razie grosz do… Czytaj więcej »

Ja
Ja

[quote name=”Belzebup”]Roman czemu nie wystąpiłeś w debacie?! Tak! Zwyczajnie nie nadajesz się na to stanowisko! Jesteś sprzedawcą zapiekanek! Majętnym ale dalej Twoim powołaniem są zapiekanki! Poprzednie „prace” spełniały się bo masz sztab ludzi pracujących na Ciebie….a żona zajmuje się zapiekankami! Może pora jej pomóc?! Zresztą jako Naczelnik poległeś! Polityk to samo. W życiu nie widziałem większego….filmu Barei:)! Puki młodzi nie zmienią Ciebie, będzie jak jest! Przykre! Znam Twoje „wypowiedzi” publiczne! Inni sprzedawcy zapiekanek są przy Tobie mówcami! Burmistrz który nie potrafi się wypowiadać! po co Ci to>? Do tego interesy rodziny…..służby powinny się tym zainteresować, bo jak na razie grosz… Czytaj więcej »

Wyborca5
Wyborca5

Szacunek Panie Burmistrzu za tak szybkie posprzątanie materiałów wyborczych. Od samego rana były już sprzątane. Inni powinni się od Pana uczyć. Pozdrawiam.

...
...

[quote name=”Wyborca5″]Szacunek Panie Burmistrzu za tak szybkie posprzątanie materiałów wyborczych. Od samego rana były już sprzątane. Inni powinni się od Pana uczyć. Pozdrawiam.[/quote]
Pan Burmistrz osobiście sprzątał? 😮
To się dorzucę do podziękowań. Dziękuję Panie Burmistrzu, że pan jest. Nie wyobrażam sobie jakby Pana nie było. Kocham Pana za samą obecność, nie musi Pan niczego robić, wystarczy że Pan jest. Niech się inni od Pana uczą jak trzeba być.
Jestem zaszczycony że Pan jest. Materiały wyborcze Pana konkurentów sami sprzątaliśmy jeszcze przed wyborami, bezpłatnie.

ACz
ACz

Łukasz wiem, że wczoraj wyjechałeś za granicę odpocząć jak powiedziałeś po ciężkiej kampani. Zrozum w końcu, że ona już się zakończyła. Znam Cię już wiele lat, ale nie sądziłam, że w Tobie tyle jadu. Piaśnik to też nie moja bajka, ale daj już spokój i nie oczerniaj bezpodstawnie ludzi.Jeżeli to Ty piszesz z zagranicy, to Twój Ojciec w grobie się przewraca, to był porządny człowiek, tak jak Twoja siostra, którą miałam okazję poznać. Widocznie Ty odziedziczyłeś geny po matce. Wracaj, posprzątamy reklamy i życie toczy się dalej. Za 5 lat nie piszę się już do pomocy, szukaj innych naiwnych, którym… Czytaj więcej »

otucha
otucha

Łukasz nie załamuj się, życie przed Tobą, niech żyje PiS.

olo
olo

Werdykt tych wyborów to obraz stanu umysłu mieszkańców Miasta i Gminy – piramidalna głupota , zacietrzewienie i brak zdrowego rozsądku. Ci co głosowali po to aby tylko i wyłącznie głosować przeciwko PiS wyrządzili krzywdę wszystkim mieszkańcom , a szczególnie sobie.

Kłamczuszek
Kłamczuszek

Gratulacje dla Burmistrza Piaśnika oraz dla wszystkich mieszkańców Olkusza za frekwencje 😆 była największa jeżeli chodzi o II turę – 51,3%.

władek
władek

[quote name=”olo”]Werdykt tych wyborów to obraz stanu umysłu mieszkańców Miasta i Gminy – piramidalna głupota , zacietrzewienie i brak zdrowego rozsądku. Ci co głosowali po to aby tylko i wyłącznie głosować przeciwko PiS wyrządzili krzywdę wszystkim mieszkańcom , a szczególnie sobie.[/quote]
W Królowym Moście w filmie ”U Pana Boga za miedzą”ksiądz proboszcz Antoni oficjalnie mówił,że jak w wyborach jest dwóch kandydatów mądry i głupi to ludzie zawsze wybiorą tego …….. 😛 😀 😆 8)

sort2
sort2

Gratulacje dla Pana Burmistrza.Precz z pisiorami.

Alek
Alek

[quote name=”Wyborca5″]Szazdziwi siecunek Panie Burmistrzu za tak szybkie posprzątanie materiałów wyborczych. Od samego rana były już sprzątane. Inni powinni się od Pana uczyć. Pozdrawiam.[/quote]
po wolbromiu i okolicy straszą marnej urody jednej kandydatury do powiatu plakaty zdziwi sie jak pójdzie zgłoszenie do organów porządkowych

Młody
Młody

Na zdjęciu brakuje łańcucha który kupił pan nie wiadomo po co za moje pieniądze. Brakuje informacji że układ PZPR nadal działa w Naszym Mieście. Pan jako długoletni działacz tej słusznie skazanej na wymarcie partii jest bardzo dobrze wyszkolony w kłamstwach, propagandzie sukcesu i dbaniu o własny interes. To ze wykupił pan ławkę w kościele a grzeszy pan każdego dnia przeciwko 10 przykazaniom jest udokumentowane. i nie zostanie zapomniane.

...
...

[quote name=”Kłamczuszek”]Gratulacje dla Burmistrza Piaśnika oraz dla wszystkich mieszkańców Olkusza za frekwencje 😆 była największa jeżeli chodzi o II turę – 51,3%.[/quote]
[quote name=”sort2″]Gratulacje dla Pana Burmistrza.Precz z pisiorami.[/quote]
mieszanina węglowodorów nasyconych. Otrzymuje się ją z ropy naftowej.
Przez rafinację chemiczną za pomocą stężonego kwasu siarkowego, który następnie usuwa się za pomocą wody, Tak się otrzymuje
produkt, który panowie potrzebujecie w dużych ilościach do …domyślcie się.

romek4
romek4

Czy zamierzasz w nowej kadencji wysyłać urzędników żeby wykupili Gazetę Krakowska z kuponami na plebiscyt Najpopularniejszy burmistrz małopolski? Ja już nie będę ich wysyłali za ciebie bo już pracuje w normalnym przedsiębiorstwie.

Przemek
Przemek

Proszę pamiętać Panie Burmistrzu, że bardzo wielu Olkuszan głosowało nie na Pana, ale przeciwko PiSowi. Zwłaszcza w drugiej turze. Może się Pan odwdzięczyć tylko w jeden sposób. Niech Pan udowodni, że ich i mój głos nie poszedł na marne zap…ąc jak mrówka.

słowa przestrogi
słowa przestrogi

Roman zapamiętaj słowa Józefa Piłsudskiego,
bo w nich jest przestrogą dla Ciebie:

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”.

do słowa otuchy
do słowa otuchy

[quote name=”słowa przestrogi”]Roman zapamiętaj słowa Józefa Piłsudskiego,
bo w nich jest przestrogą dla Ciebie:

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”.[/quote]
Pan Roman 😮 też niech zapamięta słowa marszałka przed Bitwą pod Krzywopłotami ”BIĆ KUR(.)Y i ZŁODZIEI”.Marszałek miał na myśli jak zwykle bolszewików bo tak zawsze nazywał bolszewików.

Pinokioooo
Pinokioooo

[quote name=”słowa przestrogi”]Roman zapamiętaj słowa Józefa Piłsudskiego,
bo w nich jest przestrogą dla Ciebie:

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach to klęska”.[/quote]
Chacha… Gdzie ja to widziałem? A no tak na fb niejakiego Łukaszka… Nie powtarzaj się. Wstydu oszczędź. Trzeba umieć przegrywać.

jonek
jonek

[quote name=”Przemek”]Proszę pamiętać Panie Burmistrzu, że bardzo wielu Olkuszan głosowało nie na Pana, ale przeciwko PiSowi. Zwłaszcza w drugiej turze. Może się Pan odwdzięczyć tylko w jeden sposób. Niech Pan udowodni, że ich i mój głos nie poszedł na marne zap…ąc jak mrówka.[/quote]
Człowieku na co Ty liczysz , gdyby miał zap…ać jak mrówka oczywiście z korzyścią dla mieszkańców to już by to robił w pierwszej kadencji a teraz to mógłby tylko nowy człowiek na tym stanowisku (opcja nie ma znaczenia) nie licz na cuda nic się znacząco nie zmieni

Kierunek jonek
Kierunek jonek

[quote name=”jonek”][quote name=”Przemek”]Proszę pamiętać Panie Burmistrzu, że bardzo wielu Olkuszan głosowało nie na Pana, ale przeciwko PiSowi. Zwłaszcza w drugiej turze. Może się Pan odwdzięczyć tylko w jeden sposób. Niech Pan udowodni, że ich i mój głos nie poszedł na marne zap…ąc jak mrówka.[/quote]Człowieku na co Ty liczysz , gdyby miał zap…ać jak mrówka oczywiście z korzyścią dla mieszkańców to już by to robił w pierwszej kadencji a teraz to mógłby tylko nowy człowiek na tym stanowisku (opcja nie ma znaczenia) nie licz na cuda nic się znacząco nie zmieni[/quote]Nie zmieni się tylko pogorszy ale uczciwym ,a łobuzom się kabazy… Czytaj więcej »

Nasz Olkusz
Nasz Olkusz

Panie Romanie kiedy remont ulicy Rzemieślniczej i połączeniu jej z ulicą Zieloną? Jeździmy po dziurach bez asfaltu a Pan wydaje 800tyś na kwiatki w mieście, proszę się przejść po deszczu od ulicy Sienkiewicza w stronę Supersamu i dalej w stronę ul Górniczej, dziury i krzywe płytki w których stoi woda, wysokie krawężniki na które ciężko wjechać wózkiem, to są problemy Olkusza, a nie oświetlenie świąteczne i kwiatki na słupach.

Miasto  Romka
Miasto Romka

[quote name=”Nasz Olkusz”]Panie Romanie kiedy remont ulicy Rzemieślniczej i połączeniu jej z ulicą Zieloną? Jeździmy po dziurach bez asfaltu a Pan wydaje 800tyś na kwiatki w mieście, proszę się przejść po deszczu od ulicy Sienkiewicza w stronę Supersamu i dalej w stronę ul Górniczej, dziury i krzywe płytki w których stoi woda, wysokie krawężniki na które ciężko wjechać wózkiem, to są problemy Olkusza, a nie oświetlenie świąteczne i kwiatki na słupach.[/quote]

Nie będzie tego remontu bo właśnie zamówiłem przeniesienie gabinetu z parteru na pierwsze piętro. Chcę lepiej widzieć jak mi kwiatki za 800 000 zł rosną 😆

Miasto Romka
Miasto Romka

Zapraszam tych którzy nie wierzą ze za ich pieniądze przeniosę gabinet na piętro na uroczyste otwarcie.
Nie ma dla mnie ważniejszej sprawy w tej chwili. No może jeszcze podwyżka wynagrodzenia 😆