sport-medal

W dniu 29 listopada w Krakowie przy wietrznej i mroźnej pogodzie w Parku Jordana odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Polski seniorów, młodzieżowców i juniorów w biegach na przełaj oraz zakończenie cyklu Festiwalu tzw. Grand Prix (które trwało od wiosny do 29 listopada).

Miło nam donieść, że w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych na dystansie 6 km Adrian Wojtacha w swojej kategorii wiekowej zajął 7. miejsce, a jego brat w kategorii juniorów 22. miejsce. W Grand Prix na 1000 m młodziczek Karolina Kwapisz zadecydowanie zwyciężyła i zdobyła zloty medal, a jej klubowa koleżanka Adrianna Banyś zajęła 2. miejsce. W kategorii młodzików Kamil Wichary na 1000 m zajął pierwsza lokatę (zloty medal). W kategorii juniorów na 4000 m Emanuel Wojtacha zajął 2. miejsce (srebrny medal), a Mateusz Klich – 3. miejsce (brązowy medal). W kategorii młodszych juniorów na 4 km Adrian Wojtacha zdobył 1. miejsce i złoty medal.