gim2 szachy

W dniu 26.11.2014r. w Gimnazjum nr 2 w Olkuszu zostały rozegrane zawody powiatowe w szachach dziewcząt i chłopców w ramach Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży.

W kategorii dziewcząt zajęły kolejno miejsca: I – Alicja Cebula z Gimnazjum nr 4 w Olkuszu, II – Anna Rusek z Gimnazjum nr 2 w Olkuszu, III – Małgorzata Tracz z Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu. W kategorii chłopców zajęli kolejno miejsca: I – Sebastian Rosołek, II – Mateusz Frejlich – obaj z Gimnazjum nr 3 w Olkuszu, III – Mateusz Kowal z Gimnazjum nr 2 w Olkuszu.

Wymienieni uczniowie otrzymali pamiątkowe medale ufundowane przez Powiatowy Szkolny Związek Sportowy oraz dyplomy i będą reprezentować powiat olkuski w finałach wojewódzkich Małopolskiej Gimnazjady Młodzieży. Zawody zorganizował i poprowadził nauczyciel Gimnazjum nr 2 w Olkuszu – Grzegorz Czerwiński.