Przedszkole Publiczne nr 7 w Olkuszu
Olkusz, Skalska 15
tel. 32/643 25 39

Bliżej kultury

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Olkuszu Pracownia Teatralna MOK przedstawiła spektakl „Królowa Śniegu”. 4 marca każda grupa miała okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu.

Święto Babci i Dziadka

W ostatnim czasie odbywały się w przedszkolu uroczystości z okazji dnia Babci i Dziadka. Dzieci przedstawiły program artystyczny, w którym zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne oraz wokalne.

Bal w przedszkolu

W piątek 11.01. 2019 r. odbyła się w naszym przedszkolu zabawa karnawałowa. W pięknie przystrojonej sali, przy muzyce, w atmosferze radości wszystkie przedszkolaki bawiły się znakomicie. Były tańce i pląsy z wodzirejem, liczne zabawy i konkursy m.in. konkurs na najpiękniejszy strój karnawałowy, taniec z balonami, "Kaczuszki", "Jedzie pociąg z daleka..." i inne.

Z rodzicami zawsze jest wesoło

9 stycznia 2019 roku w grupie „Krasnoludki” zorganizowane zostały zajęcia otwarte z udziałem rodziców pod hasłem: Z rodzicami zawsze jest wesoło. Dzieci wspólnie z rodzicami uczestniczyły w zabawach muzyczno - ruchowych.

Wigilia w "7"

Dnia 18.12.2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wigilia. Dzieci 6-letnie, pod kierunkiem Pani katechetki Krystyny Pokwiczał, przygotowały krótki program artystyczny. Przedszkolaki śpiewały kolędy i pastorałki.