„This is it” – film o przygotowywanej przez Michaela Jacksona trasie koncertowej, wyświetlany w największych polskich kinach, przez sześć dni mogli oglądać olkuszanie w kinie Zbyszek. Niełatwo było zdobyć kopię filmu i właściwie niemal do ostatniej chwili nie było pewności, czy się uda. Miłośnicy Jacksona mieli jednak kinową ucztę na miejscu, ale tym razem publiczność nieco zawiodła.

Liczba kopii filmu „This is it” była limitowana. Trafiły one do największych i najlepszych polskich kin i do… olkuskiego Zbyszka. Nocną premierę obejrzało tutaj 60 osób, a w kolejnych dniach jeszcze 90. Szkoda, bo nieczęsto trafia się taka okazja, jak ta. Fakt, że olkuskie kino znalazło się wśród tych, które wyświetlały film o wielkim show, jakie przygotowywał ze swoją ekipą Michael Jackson, to duże osiągnięcie. Nic więc dziwnego, że spodziewano się większego zainteresowania.
Tym razem daleko jednak było do sukcesu, jaki odniósł „Zbyszek”, gdy odbywała się w nim nocna  premiera kolejnej części „Harrego Pottera”. Wtedy sala była pełna.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
MAJA00720
MAJA00720
13 lat temu

Zajebiaszczy film 😆
THIS IS IT 😆 😀 🙂
ale były też chwile w których chciało mi się płakać 😥

OBIECUJE CI MIKU$ ZAWSZE BD CIE KOCHAĆ 😆 🙂 😉 😀

marlena58
marlena58
13 lat temu

Jeśli wyświetlali tak jak w Warszawie o godz . 12.00,to nic dziwnego .Młodzież już obejrzała , a starsi są w pracy . Ja dzwoniłam do Złotych Tarasów , żeby pójść 3 XII i niestety nie grają . Miało być grane do 3 XII , a tym czasem grają do 30 XI i to o 12.30 w południe , bo nie ma chętnych ????!!!!!!!Chyba z rozumem tych ludzi , którzy decydują o godzinach seansów coś nie tak !!!!!!! ZAWIEDZONA FANKA MJJ.