akrobaci łańcut

W dniach 12-14.06.2015 r. odbyły się w pięknej hali MOSiR Łańcut Mistrzostwa Polski Juniora Młodszego w Akrobatyce Sportowej. Startowało 39 klubów, a łaczna ilość startujących ponad 350 zawodników. Zawodnik naszego klubu MKS „Nadzieja” Olkusz Jakub Sośnierz po raz drugi zdobył tytuł Mistrza Polski w Skokach Akrobatycznych. Warto nadmienić, że okrasą zawodów był Jakub Sośnierz, zarówno pod względem poziomu trudności jak i technicznego wykonania. Wiele do życzenia pozostawiał poziom wyszkolenia dziewcząt – szczególnie w skokach akrobatycznych.

Zdzisław Gregorski

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
Ewa
8 lat temu

Wymieniaj Józefie tych utalentowanych z Korony i ich osiągi. Amelia i … ktoś jeszcze? Tak szczerze bez ściemy. Ilu jest tych utalentowanych rzeczywiście a ilu chcieliby trenerzy by ich było? Klub powinien się rozwijać i dostać pieniądze dla trenerów i zawodników, ale na litość Boską – prawdą, nie kłamstwem. Każdy talent musi mieć pokrycie w czymś, w każdej dziedzinie. a sport piękny i warto go uprawiać!!!

Ewa
Ewa
8 lat temu

W Polsce jest więcej malutkich nawet 5, 6 latków (i dziewczynek), które skaczą na ścieżce salta i serie flik flaków a nie szkolą się w szkołach sportowych i nie poświęcają wakacji na treningi. Wielkich talentów jest więcej tylko one przeważnie siedzą w domu!!!!!!

Tomaszek
Tomaszek
8 lat temu

Czemu tak boli prawda pana Gregorskiego?! Jaki stopień trudności skoków ma Kuba Sośnierz, nie od dziś, a jaki dziewczynki?! Po prostu poziom skoków na ścieżce dziewcząt jest coraz słabszy mimo, że trenują bardzo intensywnie. W poprzednich latach poziom trudności kobiet w klasie II sportowej był znacznie wyższy a zawodniczki zwyciężające też nie przekraczały 10 roku życia. I nikt nigdy halo z tego nie robił. Wystarczy zerknąć w wyniki z największych imprez ogólnopolskich poprzednich lat. Jakby nie Gregorski nie miał by kto trenować tego sportu, bo to sami Jego wychowankowie. Oby kiedyś sami nie doczekali takiego szacunku od tych małych:-( 😆

Sebastian
Sebastian
8 lat temu

Gratulacje dla KUBY!

mama
mama
8 lat temu

[quote name=”władca lemingów”]To ten starszy pan nie poszedł na emeryturę? przecież Pan Burmistrz wydał dekret aby zwolnić wszystkich z prawami emerytalnymi! aby nie zajmowali miejsca młodym i ambitnym.

dziwi mnie jedno ten pan ma jeszcze kogo uczyć ? rodzicie się godzą na takie traktowanie swoich dzieci? ew nie wiedzą co on robi z nimi i jak nad nimi znęca się psychicznie i fizycznie.

cytując klasyka – trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! temu panu już podziękujemy![/quote]
Dekret dotyczy tylko urzędasów. Ani w jednostkach podległych a tym bardziej w szkołach należących do gminy czystki nie ma!!!

Kropac
Kropac
8 lat temu

Brawo! Gratulacje dla dzieci i ich trenerów. Mimo trudności olkuska akrobatyka jeszcze istnieje.Czytałem, że PZG chciał we współpracy z Gminą otworzyć w Olkuszu przy MOSiR ośrodek sportów akrobatycznych finansując etaty trenerów. Warunkiem było prowadzenie klasy sportowej w szkole podstawowej od I do VI klasy, a nie jak dotychczas do III. Podobno Piaśnik stwierdził, że gminy Olkusz nie stać na powadzenie takiej klasy. Nie ma pieniędzy na dodatkowe 6 godzin dla nauczyciela wf-u ale zatrudnia dyrektora ds. sportowych, który w praktyce kupuje chlor na basen i pisze harmonogram pracy pracowników. Przecież w szkole jest zatrudniony kierownik administracyjny. Piaśnik jeśli chce rozwoju, to niech nie słucha Feliksika !

...
...
8 lat temu

Przestańcie już najeżdżać tak na Pana Gregorskiego. Dzięki niemu się klub utrzymał i starał się uczyć dzieci i młodzież jak najlepiej potrafi, Nie każde jego zachowanie jest dobre ale jestem jego wychowanką i dzięki temu jaki był bardzo dużo umiem i nie zrobiłam sobie krzywdy.

John
John
8 lat temu

Wszystkie Zdziśki to fajne chłopaki…;)

mistrz
mistrz
8 lat temu

Panie Gregorski !!! Szkoda się denerwować i wypisywać głupoty w gazecie o poziomie UKS skoki na ścieżce dziewcząt .Myślę że Pan porostu jest zazdrosny o poziom szkoleniowy W Koronie !!!! Amelia trenuje 2.5 roku z trenerem Jackiem Czerniakiem i już została Mistrzynią Polski TO O CZYMŚ ŚWIADCZY!!! I trzeba jeszcze dodać że dziewczynka ma dopiero 8 lat!!!

Gratulacje dla Kuby
Gratulacje dla Kuby
8 lat temu

Po pierwsze GRATULACJE dla KUBY.

Ale delikatnie mówiąc…żałosne jest ocenianie i komentowanie „poziomu wyszkolenia dziewcząt” przez szkoleniowca, który nie ma ani jednej zawodniczki!!!

dodaj
dodaj
8 lat temu

[quote name=”władca lemingów”]To ten starszy pan nie poszedł na emeryturę? przecież Pan Burmistrz wydał dekret aby zwolnić wszystkich z prawami emerytalnymi! aby nie zajmowali miejsca młodym i ambitnym.
…………………….[/quote]

Jeśli chodzi o Burmistrza Romana Piaśnika to sam ma już wiek emerytalny – czyli 66 lat.

władca lemingów
władca lemingów
8 lat temu

To ten starszy pan nie poszedł na emeryturę? przecież Pan Burmistrz wydał dekret aby zwolnić wszystkich z prawami emerytalnymi! aby nie zajmowali miejsca młodym i ambitnym.

dziwi mnie jedno ten pan ma jeszcze kogo uczyć ? rodzicie się godzą na takie traktowanie swoich dzieci? ew nie wiedzą co on robi z nimi i jak nad nimi znęca się psychicznie i fizycznie.

cytując klasyka – trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść! temu panu już podziękujemy!

Józef
Józef
8 lat temu

Pan Gregorski nie może się pogodzić z tym, że są od niego dużo młodsi fachowcy, którzy tworzą znakomitą atmosferę i przede wszystkim osiągają większe sukcesy prowadząc sekcję . Nie od dziś wiadomo, że Pan Gregorski nie może się pogodzić ze świeżym spojrzeniem na akrobatykę, którą bez wątpienia prezentuje ta 2 Fachowców (przez duże F ) osiągając duże lepsze wyniki i przyciągając znacznie większą ilość utalentowanej młodzieży!!! Brawo dla Korony i brawo dla Jakuba, który zaczynał przygodę pod okiem Jacka i Olimpii!

Akrobata
Akrobata
8 lat temu

Gratulacje dla Korony Olkusz!!! Gratulacje dla Amelki i Kamili!!! Gratulacje dla Pani Olimpii, Pana Jacka i wszystkich trenerów Korony. Gregorski w każdym tekście musi dokopać innym. Kwas wylewa się w każdą stronę. Zupełnie bez sensu. Traci przez to bardzo wiele. No bo przecież nie ulega wątpliwości, że oprócz Amelki i Kamili z Korony to i Kuba Sośnierz uzyskał fajny wynik. Kuba – i Tobie gratulacje.

Józef
Józef
8 lat temu

Jeśli zdobycie Mistrzostwa Polski przez zawodniczkę UKS Korona z Olkusza Amelię Dessauer i 5 miejsca przez Kamilę Pietruszkę jest dowodem na to, iż poziom wyszkolenia dziewcząt jest niski, to co wg Pana Gregorskiego świadczy o wysokim poziomie pracy trenerskiej Pani Olimpii Ocieczek-Mrówka i Pana Jacka Czerniaka? Które miejsce zajął klub Pana Gregorskiego ? Bo UKS KORONA ma trzecie miejsce!