w holu

8 marca 2017 r. kino „Zbyszek”specjalnie dla pań przygotowało projekcję najnowszej komedii romantycznej Ryszarda Zatorskiego pt. „Porady na zdrady”. Ale to nie wszystko, co tego wyjątkowego dnia czekało w MDK na przedstawicielki piękniejszej części naszego miasta. Były bowiem jeszcze bardzo kobiece stoiska, akcja Happy Seats z nagrodami, upominki oraz słodki poczęstunek. Już przed wejściem na salę kinową wszystkie uczestniczki Dnia Kobiet w Miejskim Domu Kultury mile zaskoczone zostały podarunkami od olkuskiego Biura Regionalnego Oriflame. Niektóre spośród nich nie odmówiły też sobie pamiątkowego zdjęcia przy plakacie filmu „Porady na zdrady”. W sali widowiskowej zebrało się tego dnia ponad 200 miłośniczek gatunku łączącego romansową fabułę z wplecionymi weń zabawnymi scenami.

przed seansem

Zanim rozpoczęła się projekcja cztery panie znalazły pod swymi fotelami nagrody ufundowane przez firmę KinAds w ramach akcji Happy Seats. A żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony, KinAds zapewniło też dla wszystkich małe upominki. Po seansie panie zaproszone zostały na lampkę szampana w foyer, a potem w holu MDK do skorzystania z różnorodnych innych atrakcji.

lampka szampana

Zapoczątkowała je loteria z nagrodami rzeczowymi, przygotowana i sfinansowana przez firmę Aviva. Gdy umilkły brawa dla zwyciężczyń, o rozruszanie siedzących przez ponad półtorej godziny w kinie kobiet zadbało Pride Fitness Club. Prócz tego oferty swe prezentowały stoiska firm: Aviva, Biuro Regionalne Oriflame w Olkuszu, Makadamia Drogerie z Naturą, Pride Fitness Club oraz Novy Klub Fryzjersko-Kosmetyczny. Imprezę osłodziły paniom dodatkowo ciasteczka z kawą i herbatą w kawiarni MDK.

Dzień Kobiet 2017 w Miejskim Domu Kultury w Olkuszu poprowadził Piotr Skrzynecki.

MOK Olkusz

fitness

nagroda od avivy

podarunki od oriflame

stoiska

uczestniczki fitness

w sali kinowej

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Olka
Olka
7 lat temu

Świetny pomysł na film na taki dzień 🙂 Mi się go bardzo fajnie oglądało- lekko i nawet się trochę pośmiałam, jak to na komedii 😉