paragraf wypadek

9 stycznia br. około godziny 11:30 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 791 z ulicą Osiecką w Olkuszu, doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. Lekko ranna została jedna kobieta.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca toyoty auris nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w citroena c5. Citroen w wyniku zderzenia został zepchnięty na prawą część jezdni i najechał na opla corsę. Kierująca citroenem 28-letnia mieszkanka Witeradowa została przewieziona do olkuskiego szpitala. Podejrzewano u niej skręcenie stawu skokowego. Kierowcy wszystkich trzech pojazdów byli trzeźwi. Trwa wyjaśnianie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

Na tej samej ulicy kilka dni wcześniej, dokładniej 5 stycznia ok. godz. 9:50, kierująca kią picanto nie dostosowała prędkości do warunków atmosferycznych panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w latarnię uliczną, która przewróciła się na pobliskie boisko. Nikomu nic się nie stało, jednak 43-latka za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym została ukarana mandatem karnym.

 

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
  Subskrybuj  
Powiadom o