2

Już po raz siódmy Szkoła Podstawowa w Kluczach zorganizowała Piknik Rodzinny. W tym roku impreza odbyła po raz pierwszy odbyła się na boisku „Orlik” i GLKS Przemsza. Miejscem dotychczasowych edycji był plac szkolny. Na wydarzenie zapraszali: dyrektor, rada rodziców, grono pedagogiczne oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kluczach. W pikniku uczestniczyło liczne grono mieszkańców Klucz – głównie uczniów i ich rodziców. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, przede wszystkim dla najmłodszych (zjeżdżalnia dmuchana, kule na wodzie). Wielkim powodzeniem cieszyły się stoiska z poczęstunkiem, na których w zamian za nabyte kupony można było skosztować pysznych koktajli i deserów (wśród nabywców kuponów rozlosowywano potem nagrody).

3

Ciekawą propozycją były także zajęcia z budowania klockami i łamigłówki matematyczne, tzw. tangramy. Zorganizowano również zabawy sportowe oraz sztafetę z okazji 40-lecia pontyfikatu Jana Pawła II, patrona szkoły. Były również stoiska – policji olkuskiej i Nadleśnictwa Olkusz, na którym w zamian za elektrośmieci można było otrzymać sadzonki. Odbyły się także pokazy taneczne (Szkoła Tańca WENA).

4

Finałem zabawy był tzw. festiwal kolorów, podczas którego wyrzucane były w powietrze różnokolorowe proszki, tworzące wielką chmurę barw. To była najbardziej szalona piknikowa zabawa, w której najaktywniejsi uczestnicy zostali obsypani kolorowym proszkiem od stóp do głów!

Więcej zdjęć tutaj

UG Klucze

5

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze