DSCF2153

„Ciepło do Ciebie wróci” – to tytuł Koncertu Kolęd i Pastorałek, który we wtorek, 8 stycznia, odbył się w Miejskim Ośrodku Kultury w Bukownie. Był to pierwszy z trzech koncertów świąteczno-noworocznych zaplanowanych przez Studio Efendi Clue na styczeń.

W imprezie wzięli udział wokaliści i wokalistki Studia Efendi Clue i MOK Bukowno, gitarzyści ze Studia Efendi Clue z Bukowna, zespół Animato i zespół Spod Buczyny oraz uczestniczki zajęć instrumentalnych z bukowieńskiego MOK-u. Poza kolędami i pastorałkami śpiewanymi przez poszczególnych wykonawców można było posłuchać kolęd granych na gitarze, pianinie i flecie. Ze sceny popłynęły m.in.: „Cicha noc”, „Mędrcy świata”, „Józefie, stajenki nie szukaj”, czy „Gdy wigilia jest” zespołu Feel. Wydarzenie było podsumowaniem pierwszego semestru zajęć muzycznych, na które uczęszczają mali artyści z Bukowna. Do występu wykonawcy zostali przygotowani przez Karinę Wcisło, Tadeusza Kańczugę, Anetę Ślusarczyk, Agnieszkę Rosę, przy współpracy Aleksandry Dudy i Borysa Stepanyana.

DSCF2227

Jeszcze dzisiaj, także na scenie MOK Bukowno, wystąpią wokaliści ze Studia Efendi Clue z Łobzowa, pracujący pod kierunkiem Anety Ślusarczyk i Agnieszki Rosy, oraz pianiści – uczniowie Janusza Cyzio, zaś w czwartek, 10 stycznia, odbędzie się koncert w Miejskim Ośrodku Kultury w Sławkowie. W tym ostatnim koncercie zaprezentują się artyści Studia Efendi Clue Sławków oraz wokaliści MOK Sławków i pianiści Studia Muzyki Rozrywkowej „Janusz Cyzio”.

DSCF2151

DSCF2159

DSCF2176

DSCF2185

DSCF2198

DSCF2239

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o