1

24 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Olkuszu krakowski teatr przedstawił widowisko estradowe dla dzieci „Wycieczka do tajemniczej krainy”. Tajemnicza kraina to Kraina Zabawek – tego wieczoru w olkuskim MOK otworzyły się do niej magiczne drzwi.

W podróż zabrali dzieci czarująca rudowłosa Ania i męcząco niepozbierany Krzyś potykający się o własne stopy i własny umysł, co jednak najmłodszych widzów wprawia w euforię.

2

Para bohaterów u wrót Krainy Zabawek natrafia na przeszkodę w postaci strażniczki – księżniczki Joanny. Wbrew krążącym o niej opowieściom wcale nie jest niesympatyczna i groźna, tylko bardzo samotna i niepewna siebie.

3

Dzięki Ani wszystko się zmienia. Trójka bohaterów zaczyna się razem bawić i zaprzyjaźnia się, a Krzyś nawet zakochuje się w księżniczce… Do zabawy włączają się zapraszane na scenę dzieci. I tu ujawnia się moc interaktywnego widowiska. Dzieci, uroczo nieprzewidywalne, dodają spektaklowi blasku i staje się on interesujący i naprawdę zabawny. Zachwyceni rodzice z entuzjazmem biją brawo.

4

Księżniczka Joanna, uleczona z rozgoryczenia przez moc przyjaźni, nareszcie szczęśliwa, zaprasza do Krainy Zabawek, gdzie wszystko jest jak w dziecięcych marzeniach. Przede wszystkim mnóstwo czekolady!
Po tym spektaklu na pewno dzieci miały słodkie sny…

MOK Olkusz

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze