Zniknęła kamera ze szkoły
1 czerwca. Przewód i kamerę ukradli nieustaleni osobnicy ze szkoły przy ulicy Zawierciańskiej w Kluczach. Porzucony sprzęt odnaleźli policjanci.
Ukradli passata
3 czerwca. Na 35 tysięcy złotych wyceniła straty właścicielka srebrnego volkswagena passata, którego ukradziono z parkingu przy ulicy Ordona w Wolbromiu.
Napadnięty przez pijanego
3 czerwca. Mieszkaniec Piaseczna nie będzie miło wspominał wizyty w Olkuszu. W okolicach Rynku został zaczepiony przez nieznanych mężczyzn. Jeden z nich uderzył go w twarz. Policjanci zatrzymali sprawcę, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Olkusza. Sprawca był pijany. Miał w organizmie półtora promila alkoholu.

Skrócony przewód
3 czerwca. Ktoś ukradł około 300 metrów bieżących kabla telekomunikacyjnego przy ulicy Kolejowej w Jaroszowcu. Straty firmy telekomunikacyjnej sięgnęły 3 tys. złotych.
Spuścił olej
3 czerwca. Z baku renaulta magnum, zaparkowanego na posesji w Imbramowicach, nieustalony osobnik ukradł 100 litrów oleju napędowego. Stratę w wysokości 400 złotych poniósł 32-letni mieszkaniec tej wsi.
Wandale przeszli ulicą
4 czerwca. Dwóch mieszkańców Olkusza, w wieku 22 oraz 26 lat, zniszczyło kilka koszów na śmieci, ogrodzenie oraz znak drogowy przy ulicy Króla Kazimierza Wielkiego w Olkuszu. Obaj byli pijani, mieli w organizmach po około 1,30 promila alkoholu. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie.
Skok na przedszkole
4 czerwca. Złodziej włamał się do przedszkola przy ulicy Młyńskiej w Wolbromiu. Po uprzednim wypchnięciu okna, zabrał 260 złotych oraz metalową kasetkę z książeczką czekową.
Do sklepu po używki
4 czerwca. Nieznany sprawca, po wybiciu szyby w drzwiach wejściowych, dostał się do sklepu przy ulicy Głównej w Bolesławiu. Ukradł papierosy oraz alkohol o wartości 5248 złotych.
Nielegalne używki
8 czerwca. Funkcjonariusze olkuskiej policji zatrzymali mieszkańca Sosnowca, który na targowisku przy ulicy Świętokrzyskiej w Olkuszu wprowadzał do obrotu papierosy bez polskich znaków skarbowych. Zabezpieczono 340 paczek papierosów. Mężczyzna odpowie za przestępstwo skarbowe.
Zniknęły cztery komputery
9 czerwca. Na 10 tys. złotych wycenił straty właściciel sklepu przy ulicy Nullo w Olkuszu, z którego skradziono cztery przenośne komputery. Złodzieje dostali się do środka, wypychając płytę w drzwiach wejściowych.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze