kronika policyjna

Olkusz. Kradzież alkoholu
6 kwietnia br. w jednym z marketów na ulicy Bylicy w Olkuszu, nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł 7 sztuk butelek whisky o wartości ponad 500 złotych. Sprawą kradzieży zajmują się funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Wolbrom. Kradzież na targowisku
6 kwietnia na targowisku w Wolbromiu skradziono portfel. Złodziej wykorzystał nieuwagę 39-letniej kobiety i z jej torebki ukradł portfel. 39-latka straciła pieniądze, dokumenty: dowód osobisty, prawo jazdy oraz karty bankomatowe. Nad sprawa pracują wolbromscy policjanci.

Skradziono telefon komórkowy
8 kwietnia 2017 roku w busie, nieustalony na chwilę obecną sprawca ukradł telefon komórkowy marki Microsoft Lumia 640 LTE. Właścicielka straty oszacowała na kwotę 300 złotych.

Komunikat:
Poszukiwanie świadkowie uszkodzenia samochodu m-ki Suzuki Vitara
Olkuska policja poszukuje świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Suzki Vitara. Do zdarzenia doszło na chodniku przy ulicy K.K. Wielkiego w Olkuszu, 3 kwietnia 2017 roku pomiędzy godziną 7.30 a godziną 10.35. Sprawca uszkodziły tylny zderzak w samochodzie i odjechał z miejsca. Osoby, które posiadają informacje w tej sprawie, proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie nr tel. 32-6478 236 lub 997.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze