paragraf-blacha

Bracia uszkodzili auto
11 czerwiec. W Wolbromiu na ul. Szosa Olkuska miejscowi policjanci zatrzymali trzech braci, którzy chwilę wcześniej uszkodzili volkswagena golfa należącego do mieszkańca Łobzowa. Sprawę prowadzi komisariat w Wolbromiu.   

Na gorącym uczynku
11 czerwiec. W Olkuszu na ul. Konopnickiej funkcjonariusze olkuskiej policji zatrzymali na gorącym uczynku sprawcę kradzieży z włamaniem do samochodu ciężarowego renault. 36 – letni olkuszanin dostał się do wnętrza pojazdu przez wybicie szyby w drzwiach. Trwa ustalanie strat.

Kolizja w Ryczówku
12 czerwiec. W Ryczówku kierujący mazdą zderzył się z motocyklem honda. Wskutek wypadku motocyklista trafił do Nowego Szpitala w Olkuszu. Trwa ustalanie przyczyn zdarzenia.

Nietrzeźwa mama
12 czerwiec. Olkuscy policjanci podczas interwencji na ul. Króla Kazimierza Wielkiego  stwierdzili, że 27 – letnia matka  w stanie nietrzeźwym sprawuje opiekę nad 2- letnim dzieckiem. Ponadto interweniujący policjanci zostali przez nią oraz jej 27 – letnią koleżankę znieważeni. Dziecko przekazano ojcu, a matka dwulatka trafiła do Izby Wytrzeźwień w Jaworznie. Podobna sytuacja miała miejsce dzień wcześniej. Sprawa trafiła już do sądu rodzinnego.

Zatrzymali sprawców pobicia

12 czerwiec. Patrol policji zatrzymał na ul. Żuradzkiej w Olkuszu dwóch 15 – letnich mieszkańców miasta, którzy pobili 23 – letniego olkuszanina. Obaj nieletni byli nietrzeźwi. Sprawa wkrótce trafi do sądu rodzinnego.

Rowerzysta „pod wpływem”       
13 czerwiec. W Wolbromiu na ul. Władysława Łokietka miejscowi policjanci zatrzymali nietrzeźwego rowerzystę, mieszkańca Kąpiel Wielkich. Miał on we krwi ponad 0, 5 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna posiadał orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i rowerów. Teraz odpowie za popełnienie kolejnych dwóch przestępstw.

Nietrzeźwa nastolatka na motorowerze
14 czerwiec. W Laskach (gmina Bolesław) kierująca motorowerem ferro15 – letnia mieszkanka Kolonii najechała na volkswagena kierowanego przez mieszkańca Lasek. Nastolatka była nietrzeźwa, miała we krwi blisko promil alkoholu. Dziewczyna trafiła do Nowego Szpitala w Olkuszu, ma złamaną nogę. Sprawa trafi do sądu rodzinnego, nieletnia odpowie za spowodowanie kolizji w stanie nietrzeźwym.

   

 
   

 
   
   

   
   
   
   
   

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze