kronika policyjna

 

Olkusz. W autobusie skradziono saszetkę z dokumentami i pieniędzmi
Policjanci z Olkusza ustalają sprawcę kradzieży saszetki, w której znajdowały się m.in. dokumenty oraz pieniądze. Do kradzieży doszło 14 września 2018 roku w autobusie. Straty poniósł mieszkaniec Witeradowa.

 

Bolesław. Skradziono skuter
W nocy z 13 na 14 września w Bolesławiu na terenie jednej z firm skradziono skuter marki Romet na szkodę mieszkańca Bukowna. Sprawą kradzieży zajmują się funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bukownie.

Olkusz. Zniszczono elewację budynku klubu osiedlowego
Nieustalony do chwili obecnej sprawca zniszczył elewacje jednego z osiedlowych klubów i oblał ją farbą. Zdarzenie miało miejsce w Olkuszu 15 września 2018 roku. Trwają ustalenia strat. Sprawą zajmują się policjanci z komendy.

Wolbrom. Kradzież portfela i dokumentów
Nieustalony do chwili obecnej sprawca w jednym z marketów w Wolbromiu, ukradł kobiecie robiącej zakupy portfel z dowodem osobistym, legitymacją ubezpieczeniową, prawem jazdy i pieniędzmi. Szkodę poniosła mieszkanka Gołaczew. Dochodzenie w tej sprawie prowadzą funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Wolbromiu.

Olkusz. Skradziono rower
Dochodzenie w sprawie kradzieży roweru prowadzą policjanci z komendy w Olkuszu. Jednoślad został skradziony w nocy z 18/19 września 2018 roku z klatki schodowej. Rower został zabezpieczony zapięciem, jednak złodziej przełamał je i ukradł jednoślad. Właścicielka straty wyceniła na kilka tysięcy złotych.

Wypadek drogowy w Bukownie
W Bukownie na ulicy Długiej zderzyły się 3 samochody osobowe: dwa peugeoty i hyundai. W wypadku zostało rannych 5 osób, które przewieziono do szpitala. Do wypadku drogowego doszło 20.09.2018 roku po godzinie 8.20 na ulicy Długiej w Bukownie. Podczas manewru wyprzedzania zderzyły się trzy samochody osobowe tj. hyundai i dwa peugeoty. Rannych zostało 5 osób: kierująca peugeotem i 4 pasażerki, jak również 66-letni kierowca drugiego peugeota. Na miejsce wezwano pogotowie, które zabrało poszkodowanych do szpitala. Technik kryminalistyki wykonał oględziny, zrobił zdjęcia i sporządził szkic sytuacyjny. Utrudnienia na drodze z Bukowna w kierunku Olkusza trwały przez około 3 godziny. Policjanci wyznaczyli objazd. Obecnie trwają ustalenia przyczyn i okoliczności tego wypadku drogowego.

1

2

Komunikaty:

– Poszukiwani świadkowie uszkodzenia samochodu osobowego Daimlerchrysler Vito
Policjanci z Olkusza poszukują świadków uszkodzenia samochodu osobowego marki Daimlerchrysler Vito, do którego doszło 31 sierpnia 2018 roku. Nieustalony na chwilę obecną sprawa uszkodził zaparkowany na ulicy Augustiańskiej w Olkuszu samochód i odjechał z miejsca. Osoby, które były świadkami tego zdarzenia proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę, nr tel. 32-6478 234 lub 997.

– Poszukiwani świadkowie uszkodzenia znaków drogowych
Policjanci poszukują świadków uszkodzenia znaku drogowego – tarcza U-6a. Do uszkodzenia doszło w dniach od 7 do 8 września 2018 roku na drodze krajowej nr 94 w miejscowości Zederman. Do kolejnego uszkodzenia znaku drogowego doszło w okresie od 9 do 10 sierpnia 2018 roku na drodze krajowej nr 94 pomiędzy Sienicznem a Kogutkiem. Nieustalony do chwili obecnej sprawca uszkodził słupek znaku A-6c. Osoby, które były świadkami tych zdarzeń i mają informacje w tych sprawach proszone są o telefoniczny kontakt z policjantem prowadzącym postępowanie, nr tel. 32-6478 234 lub 997.

 

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
niewinna
niewinna
5 lat temu

No i jeszcze 21-go zginął motocyklista na obwodnicy.