kronika policyjna

Olkusz. Włamanie do przyczepy
29 grudnia 2016 roku nieustalony do chwili obecnej sprawca włamał się do przyczepy gastronomicznej, z której ukradł laptopa, telefon komórkowy oraz pieniądze. Straty szacuje się na około 3000 złotych. Policjanci z Olkusza pracują nad ustaleniem sprawcy.

Wolbrom. Uszkodzono citroena
Policjanci z komisariatu w Wolbromiu zajmują się sprawą uszkodzenia samochodu marki Citroen Picasso. Auto zaparkowane było na ulicy 1 Maja w Wolbromiu. Sprawca porysował powłokę lakierniczą w pojeździe. Wartość uszkodzonego mienia oszacowano na kwotę 2000 złotych. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Chełm. Potrącenie pieszej na pasach
29 grudnia 2016 roku w godzinach popołudniowych w miejscowości Chełm, doszło do wypadku drogowego z udziałem pieszej. Ranna kobieta trafiła do szpitala. Około godziny 16.55 na przejściu dla pieszych kierująca volvem 30-letnia mieszkanka Wolbromia, potrąciła pieszą. 20-letnia piesza z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala w Olkuszu. Na miejscu obecny był technik kryminalistyki. Policjanci będą prowadzić postępowanie wyjaśniające, zmierzające do ustalenia wszystkich okoliczności tego zdarzenia.

Olkusz. Włamano się do mieszkania
Policjanci z wydziału kryminalnego pracują nad ustalaniem sprawcy włamania do jednego z mieszkań znajdujących się na osiedlu Młodych w Olkuszu. Złodziej ukradł pieniądze i złotą biżuterię. Trwają ustalenia strat. Za przestępstwo kradzieży z włamaniem kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze