skalka konf

26 lutego 2014 r. o godz. 11.00 w Krakowskim Szpitalu Specjalistycznym  im. Jana Pawła II w Krakowie odbyła się konferencja pt. „Gruźlica powraca – prawda czy mit”, którą zorganizowało Kuratorium Oświaty w Krakowie we współpracy z Wojewódzkim Szpitalem Chorób Płuc i Rehabilitacji
w Jaroszowcu oraz ze Szpitalem Specjalistycznym im. Jana Pawła II.
Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego – Marka Sowy. Zaproszenie na konferencję zostało skierowane do dyrektorów i nauczycieli wszystkich szkół w województwie, by przygotować ich na pojawienie się przypadku gruźlicy wśród uczniów. Honorowym gościem konferencji był m. in.  Andrzej Lewiński – Zastępca Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych, a wśród zaproszonych gości Poseł na Sejm RP  pani Lidia Gądek.

Poczęstunek dla uczestników i ich obsługę powierzono uczniom  Zespół Szkół „Skałka” w Bukownie. W powiecie olkuskim jesteśmy jedyną szkołą gastronomiczną, ale w skali województwa czujemy się wyróżnieni tym, że to właśnie nam zaproponowano obsługę kateringową tej konferencji.

Tekst: ZS w Bukownie

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze