Kandydatki do MIss Powiatu 2010Już 2 maja czternaście dziewcząt stanie do rywalizacji o tytuł najpiękniejszej kobiety powiatu. Podczas uroczystej gali w Centrum Kultury w Wolbromiu zostanie wybrana Miss Powiatu Olkuskiego, Miss Wolbromia, Miss Foto, Miss Publiczności oraz Miss Internetu. Panie zaprezentują swoje wdzięki w czterech odsłonach. Zobaczymy je w strojach kąpielowych, wieczorowych oraz w strojach z dwóch kolekcji krakowskich projektantów ubrań. W przerwach między pokazami zobaczymy występy artystyczne. Na tym jednak nie koniec. Nasi czytelnicy przez prawie miesiąc będą mogli głosować na kandydatki do tytułu tej najpiękniejszej za pośrednictwem naszej strony internetowej albo kuponów zamieszczonych w gazecie. Pani, która najbardziej spodoba się naszym Czytelnikom, zdobędzie tytuł Miss „Przeglądu Olkuskiego”. Spośród osób biorących udział w głosowaniu wylosujemy szczęśliwców, którzy otrzymają bezpłatne wejściówki na finał Miss Powiatu Olkuskiego. Na głosy czekamy do 28.04.2010 r.

Kandydatki na Miss „Przeglądu Olkuskiego”:

1. Malwina Orkisz

Ma 19 lat, mieszka w Czubrowicach. Uczennica Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu. Interesuje się muzyką, tańcem i piłką nożną. Chciałaby otworzyć klub sportowy dla dzieci i młodzieży, żeby każdy z nich mógł robić to, co lubi najbardziej.


2. Joanna Fiszer

Ma 17 lat, mieszka w Porębie Górnej. Jest uczennicą Zespołu Szkół w Wolbromiu. Najbardziej lubi tańczyć, śpiewać i słuchać muzyki. Jej marzeniem jest utworzenie w Wolbromiu szkoły muzyczno-wokalnej.


3. Ewelina Gąsiorowska

Ma 16 lat, mieszka w Porębie Górnej. Uczennica Zespołu Szkół w Wierzchowisku. Jej życiowymi pasjami są: muzyka, taniec i śpiew. Uważa, że wygrana w tym konkursie pozwoli jej wspomagać fundacje charytatywne.


4. Karolina Mocarska

Ma 17 lat, mieszka w Wolbromiu, gdzie również się uczy w Zespole Szkół. Interesuje się sportem, szczególnie siatkówką. Lubi muzykę i taniec. Tytuł miss pomógłby jej w niesieniu pomocy potrzebującym i uczestniczeniu w akcjach charytatywnych.

5. Kinga Tarnówka

Ma 17 lat i mieszka w Bydlinie. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu. Uwielbia jeździć na nartach i snowboardzie. Kocha podróże i dobre książki. Swoim sercem chce dzielić się z potrzebującymi, szczególnie z osobami niepełnosprawnymi. Ma praktykę jako wolontariuszka.


6. Anna Fiszer

Ma 19 lat, mieszka w Porębie Górnej. Jest uczennicą Zespołu Szkół w Wolbromiu. Jej hobby są: taniec, muzyka, gastronomia i dobra książka. Jej marzeniem jest utworzenie szkoły tańca w Wolbromiu.


7. Justyna Kałużna

Ma 18 lat i mieszka w Olkuszu. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu. Kocha taniec, muzykę i gimnastykę. Jako miss chciałaby wspierać dzieci przebywające na oddziałach onkologicznych.


8. Anna Gajda

Ma 17 lat, mieszka w Wolbromiu. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 4 w Olkuszu. Interesuje ją: gimnastyka, akrobatyka, terrarystyka i taniec. Ma też doświadczenie w modelingu i fotomodelingu. Jako miss chciałaby pomagać dzieciom z domów dziecka oraz niepełnosprawnym.


9. Dorota Kowal

Ma 19 lat, mieszka w Jangrocie. Jest uczennicą Zespołu Szkół nr 3 w Olkuszu. Jej hobby jest taniec. W wolnej chwilach maluje, rysuje i fotografuje. Jako miss chciałaby pomagać dzieciom niechcianym i chorym.


10. Ewa Pasich

Ma 19 lat, mieszka w Gołaczewach. Jest uczennicą IV Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu. Jej pasjami życiowymi są: lekkoatletyka, matematyka i muzyka. Udział w konkursie Miss Powiatu Olkuskiego pozwoli jej uwierzyć w siebie.


11. Paulina Konieczna

Ma 20 lat, mieszka w Łobzowie. Uczy się w Zespole Szkół w Wolbromiu. Interesuje ją sport, szczególnie siatkówka, taniec, moda i zwierzęta.


12. Paulina Imiołek

Ma 16 lat i mieszka w Wolbromiu. Jest uczennicą Gimnazjum nr l w Wolbromiu. Pasjonuje się tańcem i czytaniem. Jako miss chciałaby pomagać dzieciom niepełnosprawnym.


14. Katarzyna Hankus

Ma 17 lat, mieszka w Wolbromiu. Jest uczennicą I Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu.


Zobacz więcej zdjęć w naszej galerii:

{joomplu:6093}{joomplu:6090}{joomplu:6088}{joomplu:6095}

{jform=17}
Głosowanie trwa do 28.04.2010r.

{jcomments off}

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze