sport lekka2

W ośmiu miejscowościach w całym kraju odbyły się w ostatnich dniach Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Lekkoatleci z Małopolski i Podkarpacia wspólnie rywalizowali na trasach wyznaczonych w Kolbuszowej. W punktacji klubowej reprezentacja LKS-u Kłos Olkusz zajęła dobre 8. miejsce, wśród kilkudziesięciu klubów biorących udział w zawodach.

Najlepiej z młodych biegaczy Kłosa wypadła Anna Kluczewska, która na dystansie 2,5 km zajęła 11. miejsce. Na tej samej pozycji uplasował się Grzegorsz Stach, biegnący w stawce swoich rówieśników na dystansie 3 km. Tuż za Stachem linię mety przekroczył Mikołaj Królewicz.

Pozostałe wyniki zawodników Kłosa:
Anna Cabaj – 13. miejsce na 2,5 km
Wiktoria Kocjan – 24. miejsce na 2,5 km
Joanna Laga – 26. miejsce na 1,5 km
Natalia Kubańska – 27. miejsce na 1,5 km
Aleksandra Ostachowska – 28. miejsce na 1,5 km
Magdalena Stanek – 32. miejsce na 1,5 km

Zajęcia lekkoatletów Kłosa odbywają się w poniedziałki i wtorki o godz. 15.00 na olkuskim stadionie (ul. 29-listopada). Zajęcia prowadzi Czesława Mentlewicz, doświadczona trenerka, w przeszłości wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski seniorów i Reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych. Wszyscy chętni, chcący spróbować swoich sił na bieżni niech czują się zaproszeni na trening. Wiek nie gra roli.

Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
  Subskrybuj  
Powiadom o