sport lekka2

W ośmiu miejscowościach w całym kraju odbyły się w ostatnich dniach Mistrzostwa Młodzików w Biegach Przełajowych. Lekkoatleci z Małopolski i Podkarpacia wspólnie rywalizowali na trasach wyznaczonych w Kolbuszowej. W punktacji klubowej reprezentacja LKS-u Kłos Olkusz zajęła dobre 8. miejsce, wśród kilkudziesięciu klubów biorących udział w zawodach.

Najlepiej z młodych biegaczy Kłosa wypadła Anna Kluczewska, która na dystansie 2,5 km zajęła 11. miejsce. Na tej samej pozycji uplasował się Grzegorsz Stach, biegnący w stawce swoich rówieśników na dystansie 3 km. Tuż za Stachem linię mety przekroczył Mikołaj Królewicz.

Pozostałe wyniki zawodników Kłosa:
Anna Cabaj – 13. miejsce na 2,5 km
Wiktoria Kocjan – 24. miejsce na 2,5 km
Joanna Laga – 26. miejsce na 1,5 km
Natalia Kubańska – 27. miejsce na 1,5 km
Aleksandra Ostachowska – 28. miejsce na 1,5 km
Magdalena Stanek – 32. miejsce na 1,5 km

Zajęcia lekkoatletów Kłosa odbywają się w poniedziałki i wtorki o godz. 15.00 na olkuskim stadionie (ul. 29-listopada). Zajęcia prowadzi Czesława Mentlewicz, doświadczona trenerka, w przeszłości wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski seniorów i Reprezentantka Polski na zawodach międzynarodowych. Wszyscy chętni, chcący spróbować swoich sił na bieżni niech czują się zaproszeni na trening. Wiek nie gra roli.

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze