MOS Chrzanów – LKS Kłos Olkusz 1:3 (25 – 21, 15, 18)
Do trzecioligowych siatkarskich rozgrywek drużyna Kłosu Olkusz przystąpiła w nieco zmienionym składzie. Pierwszy mecz z chrzanowskim zespołem olkuszanie wygrali, a na parkiecie świetnie radzili sobie najmłodsi zawodnicy.
Z podstawowego składu odeszli trzej zawodnicy: Bartnik, Zioło i Muchajer. Na ich miejsce trener Roman Socha powołał praktycznie cały zespół juniorów. W tym spotkaniu zaprezentowali się: Borowski, Barczyk, Lompart i Wolny. Ten ostatni, najmłodszy zawodnik (15 lat), grał na środku i – zdaniem trenera – jest to bardzo obiecujący zawodnik. Pozostali juniorzy także nie zawiedli.

W pierwszym secie oba zespoły toczyły wyrównaną grę. Przełom nastąpił w samej końcówce, kiedy to zawodnicy Kłosa zdobyli przewagę trzech punktów. Gospodarze potrafili się jednak zmobilizować i przy stanie 21:24 doprowadzili do remisu 25:25. O wygranej olkuszan zdecydował Damian Socha, dzięki któremu Kłos zwyciężył do 25. W drugiej odsłonie spotkania na parkiecie dominowali miejscowi, którzy momentami przeważali nawet sześcioma punktami.

Olkuszanie zdołali odrobić nieco straty, doprowadziwszy do wyniku 18:20, ale nie zdołali pokonać rywala. W trzecim secie to z kolei goście mocno zaczęli grę. Rezultatem dobrego bloku i i efektownych ataków Prokockiego było wygranie tego seta do 15. Podobnie gra wyglądała w czwartym secie.
W przyjmowaniu zagrywek dobrze spisali się Sowicki, D. Socha i R. Socha. Dobre ataki gości spowodowały, że czwartego seta olkuszanie wygrali do 18.
– Nasz zespół to teraz mieszanka rutyny z młodością. Cieszy to, że młodzi zawodnicy wchodzą w „dorosłą” siatkówkę w towarzystwie doświadczonych graczy. Moim marzeniem jest awans do czołowej szóstki, która będzie walczyć o awans – skomentował trener drużyny, Roman Socha.

Kłos Olkusz w Chrzanowie zagrał w składzie: Karkos, Roman Socha, Lompart, Prokocki, Damian Socha, Sowicki, Kowalczyk, Barczyk, Wolny, Borowski.