sport siatka4

Od dziesięciu lat Dyrekcja Zespołu Szkół Nr 1 w Olkuszu zaprasza na siatkarski „Mecz Pokoleń”. Co roku do „Mechanika” zjeżdżają nie tylko nauczyciele i przyjaciele szkoły, ale przede wszystkim jej absolwenci. To właśnie z myślą o nich przed laty powstał ten turniej, który doczekał się okrągłego jubileuszu.

Mijają lata, a główny cel imprezy nie zmienił się. „Mecz Pokoleń” to przede wszystkim okazja do tworzenia pozytywnego klimatu do spotkań i zacieśniania więzi absolwentów ze szkołą. Turniej to również świetna szansa na propagowanie aktywnych form wypoczynku i popularyzacji zdrowej, sportowej rywalizacji w duchu fair-play pod dachem „Mechanika”.

Tegoroczny „Mecz Pokoleń” zaplanowano na sobotę 2 marca. Miejsce zmagań to samo co zwykle – sala gimnastyczna przy ul. Górniczej 12. Do dnia imprezy przyjmowane będą zgłoszenia drużyn drogą telefoniczną bądź mailową u głównego organizatora turnieju Adama Boreckiego (tel. 507 067 889, mail: adabor3@wp.pl). Chęć uczestnictwa w turnieju można również zgłaszać osobiście w pokoju nauczycieli wychowania fizycznego w ZS nr 1 oraz w dniu imprezy do godz. 8:45. Chwilę później odbędzie się losowanie, a punktualnie o 9:00 rozpocznie się pierwszy pojedynek.

– Jak zwykle zawody odbędą się w zgodzie z przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Gwarantujemy sympatyczną atmosferę, dobrą zabawę, a po zmaganiach na boisku przyjdzie też czas wspomnienia przy kawie i ciastku – mówi Adam Borecki

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze