autodrapacz

– Na zdjęciu volkswagen polo radnego Drapacza, który w dzień targowy śmiało zaparkował na przejściu dla pieszych i chyżo pobiegł na zakupy. Być może jest to protest radnego, który od wielu lat zabiega o parkingi dla ludności na swoim osiedlu. Tylko jaki przykład daje innym kierowcom….  – e-mail o takiej treści z załączonymi dwoma zdjęciami nadesłał do naszej redakcji jeden z naszych Czytelników. Czy to rzeczywiście element demonstracji, czy też może pokaz tzw. parkowania precyzyjnego – dokładnie na całej szerokości przejścia dla pieszych?

Radny przyznaje, że to jego samochód. Zapytany, skąd wybór miejsca postoju odparł, że po prostu przy ul. Sławkowskiej nigdzie nie było wolnego miejsca, a on tylko na chwilkę…

Być może nasz Czytelnik słusznie umotywował powód takiego zachowania kierowcy. Andrzej Drapacz jako radny jest najbardziej kojarzony z walką o tworzenie miejsc postojowych i parkingów na osiedlu Młodych, czyli w swoim wyborczym okręgu. autodrapaczczI przyznać trzeba, że w swoich działaniach jest bardzo skuteczny. Wielce prawdopodobne zatem wydaje się, że w ten sposób postanowił zamanifestować problem kierowców, którzy poruszają się po centrum Olkusza. Jak wiadomo, miejsc postojowych jest o wiele za mało, a do tego trwająca rewitalizacja znacznie ogranicza obszar, gdzie można zostawić swoje cztery kółka.

Kilka miesięcy temu w podczęstochowskim Olsztynie władze gminy zorganizowały happening przeciwko parkowaniu pojazdów na tamtejszym rondzie. Jeśli zachowanie radnego Drapacza również było happeningiem, czekamy na rezultaty. Pytanie tylko, czy w centrum Olkusza kierowcy szybciej doczekają się nowych miejsc parkingowych, czy też patroli służb mundurowych wlepiających mandaty za złe parkowanie?

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kolo
kolo
11 lat temu

Wszystkie samochody zaparkowane na ulicy Sławkowskiej od ul. Budowlanych do ul. Mickiewicza są NIEPRAWIDŁOWO ZAPARKOWANE !!!!!!
Nic nie odwołuje zakazu stojącego przy skręcie do US ..
A parkujący przy lewej krawędzi powinni mieć sholowane furki ..
Gdzie jest policja albo chociaż SM ??.

mieszkaniec
mieszkaniec
12 lat temu

AUDI również nie stoi prawidłowo 😀

...
...
12 lat temu

I po co to halo.
Normalne Indie , święta krowa której wolno więcej niż innym pariasom.
Po to daliście władzę takim świętym krowom żeby zapewniły sobie pełny żłób i sadziły placki na drodze.
Mam nadzieję , że to wystarczający dowód dla Straży Miejskiej do ukarania ( wprawdzie z naszych podatków ale to zawsze) paniska.
Strach sobie wyobrazić co by się działo w Olkuszu gdyby u władzy było SLD?

Gaucho
Gaucho
12 lat temu

Z tego co wiem radny Drapacz był kiedy milicjantem, a milicjantom wszystko było wolno. I chyba tak mu zostało, czy Policjanci to nadal dobrzy koledzy milicjantów?

Na pochwałę zasługuje czujność i odwaga dziennikarzy PO. Tylko tutaj możemy poczytać o naszych ważnych sprawach, tylko tutaj ktoś próbuje porządkować nasze miasto – takie jest moje zdanie.

ja wohl
ja wohl
12 lat temu

ktoś tu robi kampanię wyborczą> Drapacz na posła tam wszystkie osły

Młody
Młody
12 lat temu

„Andrzej Drapacz jako radny jest najbardziej kojarzony z walką o tworzenie miejsc postojowych i parkingów na osiedlu Młodych, czyli w swoim wyborczym okręgu.”

Bzdury – on jest kojarzony z biciem piany … odsyłam na forum „Do radnych” obiecywał, podawał terminy, nic nie załatwi ł i pojechał zaparkować na przejściu dla pieszych – wyborcy zapamiętają „Drapacz” do wyborów zapomną o co chodziło i znów zagłosują na „Drapacz”.