autodrapacz

– Na zdjęciu volkswagen polo radnego Drapacza, który w dzień targowy śmiało zaparkował na przejściu dla pieszych i chyżo pobiegł na zakupy. Być może jest to protest radnego, który od wielu lat zabiega o parkingi dla ludności na swoim osiedlu. Tylko jaki przykład daje innym kierowcom….  – e-mail o takiej treści z załączonymi dwoma zdjęciami nadesłał do naszej redakcji jeden z naszych Czytelników. Czy to rzeczywiście element demonstracji, czy też może pokaz tzw. parkowania precyzyjnego – dokładnie na całej szerokości przejścia dla pieszych?

Radny przyznaje, że to jego samochód. Zapytany, skąd wybór miejsca postoju odparł, że po prostu przy ul. Sławkowskiej nigdzie nie było wolnego miejsca, a on tylko na chwilkę…

Być może nasz Czytelnik słusznie umotywował powód takiego zachowania kierowcy. Andrzej Drapacz jako radny jest najbardziej kojarzony z walką o tworzenie miejsc postojowych i parkingów na osiedlu Młodych, czyli w swoim wyborczym okręgu. autodrapaczczI przyznać trzeba, że w swoich działaniach jest bardzo skuteczny. Wielce prawdopodobne zatem wydaje się, że w ten sposób postanowił zamanifestować problem kierowców, którzy poruszają się po centrum Olkusza. Jak wiadomo, miejsc postojowych jest o wiele za mało, a do tego trwająca rewitalizacja znacznie ogranicza obszar, gdzie można zostawić swoje cztery kółka.

Kilka miesięcy temu w podczęstochowskim Olsztynie władze gminy zorganizowały happening przeciwko parkowaniu pojazdów na tamtejszym rondzie. Jeśli zachowanie radnego Drapacza również było happeningiem, czekamy na rezultaty. Pytanie tylko, czy w centrum Olkusza kierowcy szybciej doczekają się nowych miejsc parkingowych, czy też patroli służb mundurowych wlepiających mandaty za złe parkowanie?

6
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
6 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
kolomieszkaniec...Gauchoja wohl Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kolo
kolo

Wszystkie samochody zaparkowane na ulicy Sławkowskiej od ul. Budowlanych do ul. Mickiewicza są NIEPRAWIDŁOWO ZAPARKOWANE !!!!!!
Nic nie odwołuje zakazu stojącego przy skręcie do US ..
A parkujący przy lewej krawędzi powinni mieć sholowane furki ..
Gdzie jest policja albo chociaż SM ??.

mieszkaniec
mieszkaniec

AUDI również nie stoi prawidłowo 😀

...
...

I po co to halo.
Normalne Indie , święta krowa której wolno więcej niż innym pariasom.
Po to daliście władzę takim świętym krowom żeby zapewniły sobie pełny żłób i sadziły placki na drodze.
Mam nadzieję , że to wystarczający dowód dla Straży Miejskiej do ukarania ( wprawdzie z naszych podatków ale to zawsze) paniska.
Strach sobie wyobrazić co by się działo w Olkuszu gdyby u władzy było SLD?

Gaucho
Gaucho

Z tego co wiem radny Drapacz był kiedy milicjantem, a milicjantom wszystko było wolno. I chyba tak mu zostało, czy Policjanci to nadal dobrzy koledzy milicjantów?

Na pochwałę zasługuje czujność i odwaga dziennikarzy PO. Tylko tutaj możemy poczytać o naszych ważnych sprawach, tylko tutaj ktoś próbuje porządkować nasze miasto – takie jest moje zdanie.

ja wohl
ja wohl

ktoś tu robi kampanię wyborczą> Drapacz na posła tam wszystkie osły

Młody
Młody

„Andrzej Drapacz jako radny jest najbardziej kojarzony z walką o tworzenie miejsc postojowych i parkingów na osiedlu Młodych, czyli w swoim wyborczym okręgu.”

Bzdury – on jest kojarzony z biciem piany … odsyłam na forum „Do radnych” obiecywał, podawał terminy, nic nie załatwi ł i pojechał zaparkować na przejściu dla pieszych – wyborcy zapamiętają „Drapacz” do wyborów zapomną o co chodziło i znów zagłosują na „Drapacz”.