uprawa3

W środę 25 stycznia w ręce policji wpadł 40-letni mieszkaniec Olkusza, który od dłuższego czasu trudnił się uprawą konopi indyjskich. W przeszukanych pomieszczeniach zabezpieczono 168 krzewów, specjalistyczny sprzęt służący do ich uprawy oraz 0,5 kilograma suszu marihuany. Mężczyzna trafił do aresztu.

Obok roślin i zakazanego suszu, funkcjonariusze z dwóch domów i mieszkania w bloku skonfiskowali wentylatory, lampy oraz urządzenia nawadniające krzewy, a także dwa namioty uprawowe do ewentualnej dalszej produkcji zakazanych substancji. Zatrzymanemu olkuszaninowi postawiono zarzut uprawy konopi innych niż włókniste oraz posiadania środków odurzających w postaci marihuany. Mężczyzna otrzymał dozór policyjny. Sprawcy nielegalnego procederu grozi nawet do trzech lat więzienia.

Policjanci dokonali ponadto tymczasowego zajęcia mienia ruchomego na kwotę 76 200 zł.

uprawa1

uprawa2

Fot. KPP Olkusz

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
adso
adso
7 lat temu

[quote name=”pavv”]Jakby Bóg chciał to by maruhainy nie stworzył, a z jakiegoś powodu ją stworzył![/quote]
A, kiedy? Kiedy ją stworzył? Bo, jak rozumiem, maruhaina to jakaś nowość na rynku używek? Podoba mi się nazwa – kojarzy mi się ze słynnym gajowym Maruchą.

P X T
P X T
7 lat temu

Bóg stworzył konopie. Stworzył też muchomora, grzybki halucynogenne, kobrę, tarantulę, czarną wdowę i skorpiona a także ameryk, pluton i uran.

pavv
pavv
7 lat temu

Jakby Bóg chciał to by maruhainy nie stworzył, a z jakiegoś powodu ją stworzył!