kpp nowy komendant

Od wtorku 29 listopada Komendantem Powiatowym Policji w Olkuszu jest inspektor Tomasz Zając. Nowy szef powiatowej komendy z 26-letnim stażem pracy, zastąpił na tym stanowisku żegnającego się ze sztandarem tutejszej jednostki mł. insp. Włodzimierza Warzechę, pełniącego tę funkcję przez ostatnie dwa lata.

Uroczystość zdania i objęcia stanowiska komendanta odbyła się w miniony wtorek w olkuskiej komendzie. Przewodniczył jej nadinsp. Tomasz Miłkowski – Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie. Ustępujący insp. Warzecha podziękował za profesjonalną i pełną poświęcenia służbę oraz pracę w dobrej atmosferze. Wyrazy uznania kierował również pod adresem przedstawicieli olkuskiego powiatu, Sądu Rejonowego, Prokuratury, władz samorządowych, służb mundurowych i innych instytucji, z którymi na co dzień współpracują funkcjonariusze.

Natomiast nowy komendant T. Zając w swoim przemówieniu podziękował poprzednikowi i jednocześnie przyznał, że jego obecna funkcja będzie dla niego wyzwaniem, któremu zamierza sprostać. – Inspektor Tomasz Zając posiada doświadczenie w zarządzaniu jednostką organizacyjną policji, bowiem przez dziewięć lat pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie – informuje asp. Katarzyna Matras, oficer prasowy olkuskiej komendy.

kpp nowy komendant2

Inspektor Tomasz Zając jest absolwentem Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. Swoją służbę w Policji rozpoczął dokładnie 1 listopada 1990 roku. Zajmował stanowiska wykonawcze i kierownicze. W trakcie pełnienia służby ukończył szereg kursów i szkoleń zawodowych. W 1996 r. objął stanowisko zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Libiążu. Dwa lata później objął stanowisko Komendanta Komisariatu Kolejowego Policji w Trzebini. W 1999 r. został mianowany na Komendanta Komisariatu Policji w Alwerni. Następnie w 2003 r. objął stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Trzebini, a od 2007 r. pełnił funkcję Komendanta Powiatowego Policji w Chrzanowie. Od wtorku 29 listopada swoją służbę pełnić zaczął jako szef Komendy Powiatowej Policji w Olkuszu.

Fot. KPP Olkusz

14
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
14 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
janxyzJaloppavv Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jan
jan

Teraz trzeba sie Hamerlikiem i Skubisem ktorzy nic nie robia gonia tylko z pijacymi piwo

xyz
xyz

[quote name=”Arek”]Warzecha poszedł do chrzanowa jako komendant,a z chrzanowa Zając do Olkusza jako komendant zamiana komendantów,widać że są siebie warci skoro ich tak jak niegrzeczne dzieci w szkole się przesadza do innych ławek.[/quote]
”Arek G.”-jako były wiesz co?mam na myśli jak zawsze siejesz propagandę,bo w Chrzanowie jest od wczoraj mł.insp.z Jaroszowca Pan R.Bąchór.

Ja
Ja

[quote name=”Arek”]Warzecha poszedł do chrzanowa jako komendant,a z chrzanowa Zając do Olkusza jako komendant zamiana komendantów,widać że są siebie warci skoro ich tak jak niegrzeczne dzieci w szkole się przesadza do innych ławek.[/quote]
„Młodszy inspektor Radek Bąchór – nowym Komendantem Powiatowym Policji w Chrzanowie” oficjalna informacja, na oficjalnej stronie chrzanowskiej komendy…widzę lenistwo ludzkie nie zna granic….

pavv
pavv

[quote name=”muc”]Może nowy komendant, wreszcie zakaże policjantom latania po lesie na pakusce , żeby nałapać groznych przestępców jak piją piwo i depczą runo leśne[/quote]

Jaki na to paragraf mają bo ja takiego nie znam? Zapewne wykorzystują niewiedzę spożywających a przecież ustawa jasno mów, że pić nie wolno „Na ulicach, placach i w parkach (z wyjątkiem miejsc przeznaczonych do ich spożycia na miejscu)”

lop
lop

Ostatnio ta ich służba koncentrowała się na ilościach statystycznych w wyniku czego kradzieże tablic rejestracyjnych i gówniarzeria z skrętami joint głównie napędzała owe ilości. Czas przejść na jakość i odzysk godności policyjnej, ale to najsampierw trzeba się pozbyć półgłówków. Takiego półgłówka poznaje się na przykład po tym, że zatrzymuje pieszego grzybiarza w lesie przechodzącego przez jezdnię w miejscu nieoznaczonym.

muc
muc

Może nowy komendant, wreszcie zakaże policjantom latania po lesie na pakusce , żeby nałapać groznych przestępców jak piją piwo i depczą runo leśne

P X T
P X T

Ciekawi mnie czy nowy komendant zajmie się funkcjonariuszami o bandyckich popędach, czy też będzie ich zachowania tuszował.
Nie mam nic przeciwko naśladowcom Harryego Callaghana, ale gdy naśladownictwo owe jest adresowane w kierunku kryminalnej uzbrojonej recydywy, ale nie zwykłych rowerzystów albo drobnych pijaczków od których im nic nie grozi.
Jeśli ich będzie tolerował to dojdzie kiedyś do zdarzenia, że taki funkcjonariusz damianek przyłoży jakiemuś „delikwentowi” tak, że mu aż kredki z tornistra wypadną.

Arek
Arek

Warzecha poszedł do chrzanowa jako komendant,a z chrzanowa Zając do Olkusza jako komendant zamiana komendantów,widać że są siebie warci skoro ich tak jak niegrzeczne dzieci w szkole się przesadza do innych ławek.

inspektor gadżet
inspektor gadżet

Mam nadzieję że teraz będą prowadzić śledztwa szybko i profesjonalnie a nie jak wtedy co
ok. tydzień po zdarzeniu zdjęcie sprawcy napadu na jubilera podali do mediów 😆

zniesmaczony
zniesmaczony

komenda olkuska na wzór Sandomierza..Ksiądz „Mateusz” to pewnie starego przebłogosławił a nowego pobłogoslawił.

Baba
Baba

A co ze starym komendantem?

Mieszkaniec
Mieszkaniec

Lidzi kochanej naszej nie ma na zdjęciu, a pryncypał jest 😉 bez Pańci się sam wypuścił :-*

Drogowy
Drogowy

No to jest realna szansa na przyspieszenie otwarcia ul. Armii Krajowej na Osiecką, tak żeby podlegli Komendantowi policjanci z patroli samochodowych nie musieli zawracac przed krawężnikiem lub prejeżdżac po nim z obawą o uszkodzenie podwozia!

Młody
Młody

Prawie wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni chociaż są też tacy którym „szczena opadła” …