pierwszy seans 3d fot 01

Animowane „Samoloty” z wytwórni Disney/Pixar były pierwszym filmem wyświetlonym w technologii cyfrowej 3D w olkuskim kinie „Zbyszek”. Inauguracyjny seans odbył się w piątek 20 września o godzinie 17, a wśród miłośników X Muzy, którzy postanowili w nim uczestniczyć byli nie tylko najmłodsi i ich dorośli opiekunowie. Miejski Ośrodek Kultury zadbał też o niespodzianki dla pierwszych gości cyfrowego kina.

Oprócz okularów niezbędnych do oglądania trójwymiarowego filmu olkuskim kinomanom wręczane były tego dnia promocyjne daszki, znaczki Kina „Zbyszek” 3D i słodycze. W kolejce do wejścia spotkać można było szczęśliwców, którzy zdobyli bezpłatne wejściówki dzięki udziałowi w internetowej sondzie. Zanim na ekranie pojawiły się „Samoloty” dyrektor MOK Grażyna Praszelik-Kocjan wymieniła wszystkich, dzięki którym możemy w naszym mieście oglądać ruchome obrazy w najwyższej jakości. W pierwszej kolejności podziękowała Olkuszanom, którzy niestrudzenie domagali się cyfryzacji „Zbyszka”. Wyrazy wdzięczności skierowała do władz miasta i radnych decydujących o zabezpieczeniu w budżecie gminy środków na zakup projektora, a także do całego zespołu Miejskiego Ośrodka Kultury, który sprawnie przeprowadził wszystkie formalne procedury, wymianę starego wyposażenia na nowe oraz zajmuje się obsługą skomputeryzowanej aparatury.

Po podziękowaniach na scenę zaproszeni zostali najpierw syn i wnuk Liliany Żurady, która jako pierwsza zakupiła bilety na inauguracyjny pokaz. Promocyjne gadżety, bezpłatne wejściówki na seanse i czekolady otrzymali tego dnia także posiadacze znaczków Kina „Zbyszek” 3D z ukrytymi na odwrocie wyróżnikami, zwycięzcy przeprowadzonej przed projekcją „Samolotów” zgaduj-zgaduli i mini konkursu hula hoop.

A film? Jak bardzo zmieniła się jakość wyświetlanych w „Zbyszku” obrazów? Najlepiej przekonać się samemu odwiedzając cyfrowe kino 3D w olkuskim MOK. Zapraszamy!

Tekst nadesłany przez MOK Olkusz

pierwszy seans 3d fot 05

pierwszy seans 3d fot 04

pierwszy seans 3d fot 03

pierwszy seans 3d fot 02

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kinoman
kinoman
9 lat temu

Nie oszukujmy się, syf w całym Olkuszu wynika z nieudolnego rządzenia nawiedzonych brudasów. Jak może być dobrze, gdy umysły władzy zaśmiecone są BYLE CZYM?

Romek
Romek
9 lat temu

Byłem z dzieckiem na Samolotach 3d w sobotę i jestem zaniepokojony tym co się dzieje w olkuskim kinie.
Jak można nie posprzątać po seansie który był dzień wcześniej?!!!!!????!?!?!?!?!
Między rzędami panował syf nad syfami – resztki chipsów paluszków papierki i cholera wie co jeszcze!!!!!!
Czy nowy vice dyrektor Pan Czarnota nie powinien sam chwycić za odkurzacz i przynajmniej z grubsza zebrać ten syf???A może on jest tam nie potrzebny a zamiast niego zatrudnić 2 sprzątaczki(za pensję vice starczyło by pewnie na 4).
A może szanowna redakcja się zainteresuje tą sprawą????