Powiat

Klasa okręgowa


Kolejka 2 – 21-22 sierpnia:

Orzeł Bębło – KS Olkusz  1-6       
Lot Balice – Promień Przeginia  4-0
Zieleńczanka Zielonki – Bolesław Bukowno 1-1    
Przemsza Klucze – Spójnia Osiek-Zimnodół 1-3
LKS Niedźwiedź – Błękitni Modlnica 2-7
Jastrzębiec Książ Wielki – Piliczanka Pilica 2-4
Przebój Wolbrom – Proszowianka Proszowice  0-1     

Kolejka 3 – 28-29 sierpnia

Piliczanka Pilica – Orzeł Bębło 29 sierpnia 17:00
Błękitni Modlnica – Jastrzębiec Książ Wielki 28 sierpnia 11:00
Przebój Wolbrom – LKS Niedźwiedź 28 sierpnia 11:00
Spójnia Osiek-Zimnodół – Proszowianka Proszowice 29 sierpnia 17:00
Promień Przeginia – Zieleńczanka Zielonki 28 sierpnia 11:00
KS Olkusz – Lot Balice 28 sierpnia 11:00
Przemsza Klucze – Bolesław Bukowno 29 sierpnia 17:00

A klasa

Kolejka 2 – 21-22 sierpnia:

Przebój II Wolbrom – Laskowianka Laski  1-0
Spartak Charsznica – Błysk Zederman 5-1  
Olimpia Łobzów – Piliczanka II Pilica  1-5   
Wielmożanka Wielmoża – Strumyk Zarzecze  0-0 
Pilica Wierbka – Legion Bydlin  1-2
Unia Jaroszowiec – Pogoń Miechów  0-6
Strażak Przybysławice – Prądnik Sułoszowa  1-3  
Trzy Korony Żarnowiec – Centuria Chechło  4-4 

 Kolejka 3 – 28-29 sierpnia:   

Centuria Chechło – Przebój II Wolbrom 29 sierpnia 17:30   
Prądnik Sułoszowa – Trzy Korony Żarnowiec 28 sierpnia 17:00
Pogoń Miechów – Strażak Przybysławice 29 sierpnia 17:00
Legion Bydlin – Unia Jaroszowiec 29 sierpnia 17:00
Strumyk Zarzecze – Pilica Wierbka 29 sierpnia 11:00
Piliczanka II Pilica – Wielmożanka Wielmoża 28 sierpnia 17:00
Błysk Zederman – Olimpia Łobzów 29 sierpnia 17:00
Laskowianka Laski – Spartak Charsznica 29 sierpnia 16:00

     B Klasa

Kolejka 1 – 21-22 sierpnia

Dłubnia Trzyciąż/Jangrot – Hetman Dłużec 6-1
Trzy Buki Wierzchowisko – Spartak Wielkanoc-Gołcza 1-6
Orzeł Kwaśniów Górny – Słowik Olkusz 1-3
KS II Olkusz – Pilica II Wierbka 3-1

    Kolejka 2 – 28-29 sierpnia:

Czapla Czaple Małe – Pilica II Wierbka 29 sierpnia 11:00
LZS Stare Bukowno – KS II Olkusz 29 sierpnia 16:30
Słowik Olkusz – Błyskawica Kolbark 28 sierpnia 17:00
Spartak Wielkanoc-Gołcza – Orzeł Kwaśniów Górny 29 sierpnia 14:30
Hetman Dłużec – Trzy Buki Wierzchowisko 29 sierpnia 13:00
Northstar Miechów – Dłubnia Trzyciąż/Jangrot 28 sierpnia 18:00

źródło: 90minut.pl
fot. pixabay.com

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments