kmita3

Materiał wyborczy KW Prawo i Sprawiedliwość
W najbliższy czwartek, 6 września Wiceprezes Rady Ministrów Beata Szydło będzie gościć w Olkuszu. O godz. 16:30 na płycie olkuskiego rynku premier Szydło spotka się z wyborcami oraz kandydatami Prawa i Sprawiedliwości w najbliższych wyborach samorządowych. Podczas wizyty zapowiedziano oficjalną prezentację kandydata na Burmistrza Olkusza Łukasza Kmity.

– Pani Premier zawsze wspierała i wspiera Olkusz. Rząd Prawa i Sprawiedliwości przeznaczył gigantyczne środki w wysokości ponad ćwierć miliarda złotych na infrastrukturę drogową i kolejową na ziemi olkuskiej. Oczywiście dochodzą do tego programy krajowe tj. „500+”, środki na drogi lokalne czy najnowszy projekt wyprawki szkolnej „300+”. Pojawia się także ogromna – mogę śmiało powiedzieć, że historyczna szansa – na jeszcze większe wsparcie naszego samorządu. Nie mam żadnych wątpliwości, że Łukasz Kmita jako nowy burmistrz Olkusza będzie mógł zdziałać o wiele więcej niż obecny włodarz miasta. Warto więc podczas zbliżających się wyborów samorządowych postawić na Łukasza Kmitę – przekonuje poseł Jacek Osuch.

Łukasz Kmita jako kandydat Prawa i Sprawiedliwości w ostatnich dniach na swoim profilu społecznościowym z okazji zbliżającego się nowego roku szkolnego zaprezentował już program edukacyjny. Jego filarami jest 8 punktów, które dotyczą m.in. doposażenia szkół w nowoczesny sprzęt (np. tablice multimedialne), wyremontowania zaniedbanych obiektów szkolnych, przekazania dodatkowych środków na zajęcia sportowe dzieci oraz zwiększenia dostępności placówek edukacyjnych dla osób niepełnosprawnych.

Łukasz Kmita jako pierwszy z kandydatów zapowiedział, że co tydzień będzie prezentował poszczególne elementy swojego programu. Niebawem ma zostać zaprezentowany program dotyczący m.in. SENIORÓW, BEZPIECZEŃSTWA, ROZWOJU GOSPODARCZEGO, REKREACJI I SPORTU ORAZ INFRASTRUKTURY. {jcomments on}

kmita1

kmita2

91
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
91 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
1 Autorzy komentarzy
wujekWyborca?SprawdzamleonKandy Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zenon
Zenon

Łukasz Kmita – Du*a Ci*a

Zenon-Ka
Zenon-Ka

Ale nam się Pan Zenon ładnie przedstawił… :-*

To ja
To ja

PILNE: W czwartek Beata Szydło w Olkuszu???A kogo to obchodzi? Panie Kmita vel Misiewicz!Z punktu widzenia PR to strzeliłeś sobie Pan w nogę,takich znajomości trzeba się wystrzegać.Nie uczy się Pan na błędach.Czemu Pan nie został burmistrzem?Unikać takich osób jak Szydło,Osuch,zły PR.Wazelina! Chłopie! Masz już nazwisko wyrobione,odetnij się od tego i zadziałaj!

olkkol
olkkol

.. „wyszło szydło z worka,” …. a stare dobre POLSKIE przysłowie mówi, żeby nie kupować kota w worku… resztę dopowiedzcie sobie sami i pamiętajcie nikt Wam za darmo nic nie da.

MM
MM

„zwiększymy dostępność szkół dla dzieci niepełnosprawnych”? WTF? Tak jak w całej Polsce, wyrzucając dzieci niepełnosprawne ze szkół?

Nauczyciel
Nauczyciel

Dlaczego tak się dzieje, że wszystko da się zrobić przed wyborami a potem jakoś tak powoli się odchodzi od zapowiedzi… I te cholerne obrażania na forum, że „Oni” nic nie zrobili a „My” zrobimy wszystko… Czy ludzie są jeszcze tak naiwni, że wierzą w te retuszowane zdjęcia i obietnice???

Atanazy
Atanazy

Nie przepadam za Kmitą. Ale muszę przyznać, że aktywnością bije ostatnio na głowę Romana Piaśnika.

hmn
hmn

[quote name=”MM”]”zwiększymy dostępność szkół dla dzieci niepełnosprawnych”? WTF? Tak jak w całej Polsce, wyrzucając dzieci niepełnosprawne ze szkół?[/quote]

kto to uzywa moich inicjalow???
Widac nie jednemu na imie BUREK hahaha

zdzich77
zdzich77

Ciekawe skąd Misiu weźmie pieniążki na realizację obietnic?

Vegas
Vegas

Ma chłopak jaja. Nie wyłączył komentarzy choć dziś wieczorem i jutro hejt będzie na całego. Do tego przedstawił logiczny program.
Widać, że nie jest to ten samKmita co 4lata temu…

zyx
zyx

[quote name=”Vegas”]Ma chłopak jaja. Nie wyłączył komentarzy choć dziś wieczorem i jutro hejt będzie na całego. Do tego przedstawił logiczny program. Widać, że nie jest to ten samKmita co 4lata temu…[/quote]Boicie się uczciwych ludzi/wymyślacie smyki różne cuda na miejscowych uczciwych mieszkańców co mogli by coś wreszcie dobrego zrobić ale do Was opryszki desantowo bolszewickie wreszcie się ktoś dobierze bo nakradliście przez lata w Olkuszewie dużo.Czapka na złodziejach gore i portki się trzęsą.Wreszcie trzeba z tą bandą porządek zrobić. TERAZ do ”zdzich77”W Sejmie kiedyś jeszcze jako poseł Pani Szydło powiedziała oficjalnie do Pani Premier Kopacz że pieniędzy w Polsce jest dużo… Czytaj więcej »

zdzich77
zdzich77

[quote name=”zyx”][quote name=”Vegas”]Ma chłopak jaja. Nie wyłączył komentarzy choć dziś wieczorem i jutro hejt będzie na całego. Do tego przedstawił logiczny program. Widać, że nie jest to ten samKmita co 4lata temu…[/quote]Boicie się uczciwych ludzi/wymyślacie smyki różne cuda na miejscowych uczciwych mieszkańców co mogli by coś wreszcie dobrego zrobić ale do Was opryszki desantowo bolszewickie wreszcie się ktoś dobierze bo nakradliście przez lata w Olkuszewie dużo.Czapka na złodziejach gore i portki się trzęsą.Wreszcie trzeba z tą bandą porządek zrobić. TERAZ do ”zdzich77”W Sejmie kiedyś jeszcze jako poseł Pani Szydło powiedziała oficjalnie do Pani Premier Kopacz że pieniędzy w Polsce jest… Czytaj więcej »

dobre
dobre

Bardzo dobry pomysł kandydata Łukasza Kmity – zaproponować program wyborczy składający się z pomysłów, które już są w Olkuszu realizowane. Rodzice wiedzą co dzieje się w szkołach. Jakby Pan miał dziecko, to nie napisałby Pan takiego programu…

zenek
zenek

wolę młodego Kmitę niż starego Tomsię, tylko w młodych nadzieja na poprawę dla Olkusza, kto to taki ten Tomsia, Kmita to jest gość na poziomie

ojoj
ojoj

[quote name=”zenek”]wolę młodego Kmitę niż starego Tomsię, tylko w młodych nadzieja na poprawę dla Olkusza, kto to taki ten Tomsia, Kmita to jest gość na poziomie[/quote]
O tak, Kmita to gośc na wysokim poziomie PiSu 🙂

Julianna
Julianna

Kochany Łukaszku tylko w Tobie nadzieja, że w końcu zostaniesz Burmistrzem naszego wspaniałego Olkusza, ludzie oddajcie swoje głosy na p. Kmitę tylko on nadaje się na to stanowisko

zyx
zyx

Boicie się uczciwych ludzi/wymyślacie smyki różne cuda na miejscowych uczciwych mieszkańców co mogli by coś wreszcie dobrego zrobić ale do Was opryszki desantowo bolszewickie wreszcie się ktoś dobierze bo nakradliście przez lata w Olkuszewie dużo.Czapka na złodziejach gore i portki się trzęsą.Wreszcie trzeba z tą bandą porządek zrobić. TERAZ do ”zdzich77”W Sejmie kiedyś jeszcze jako poseł Pani Szydło powiedziała oficjalnie do Pani Premier Kopacz że pieniędzy w Polsce jest dużo tylko trzeba poszukać.W Powiecie Olkusza też jest pieniędzy dużo tylko trzeba zabrać się uczciwie i rozliczyć tych opryszków co rozkradli zakłady pracy i teraz się śmieją z mieszkańców.[/quote]Nikt, tak jak… Czytaj więcej »

szkodnik
szkodnik

Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.

olkkol
olkkol

Wiecie kto to???
„Jes­tem ta­ki, jak mnie Pan Bóg stworzył.
No – trochem świństwa od siebie dołożył.”

zyx
zyx

[quote name=”szkodnik”]Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.[/quote]Każdy dyrektor KRUSU czy ZUSu ma pensję i tyle w temacie mogłeś koleś… Czytaj więcej »

szkodnik
szkodnik

[quote name=”zyx”][quote name=”szkodnik”]Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.[/quote]Każdy dyrektor KRUSU czy ZUSu ma pensję i tyle …[/quote]Tu chodzi o… Czytaj więcej »

Antypis
Antypis

Olkuszanie nie głosujcie na pisotłuków którzy wyborcom obiecują cuda na kiju.Ile obietnic zrealizował poseł I jak głosował w sprawach niezgodnych z Konstytucją.Pomyślcie że nikt nie może nam dać tyle co oszuści i kłamcy z pisu mogą wam obiecać.Ta natomiast co jej się należało powinna być tylko wygwizdana za to co zrobiła z niepełnosprawnymi protestującymi w Sejmie.Nie Pisiewiczom i Misiewiczom stołki ale praca za najniższą krajową.W pisdu z pisem!

korea
korea

Ten na zdjęciu to młody Kim Dzong Un?

pliszka
pliszka

„Zwiększymy dostępność do szkół dla dzieci niepełnosprawnych…”

Scyzoryk się w kieszeni otwiera po takiej deklaracji, gdy jednocześnie PiS-owskie Ministerstwo Edukacji wyrzuca dzieci niepełnosprawne ze szkół. Według rządu PiS takie dzieci mają uczyć się w domu, a nie w szkole.

Justfriend
Justfriend

Łukasz, czy Ciebie już całkiem opuścił instynkt samozachowawczy? Zapraszać ma swoją konwencję kobietę, która krzyczała w Sejmie, że te pieniądze się Wam należały? Przecież to otwarte zaproszenie dla tych, co też będą krzyczeć: „Beata, oddaj kasę”. Rzeczywiście, wymarzona inauguracja.

Bolek
Bolek

TYLKO ŁUKASZ KMITA – chłopak mądry i uczciwy doprowadzi Olkusz do rozkwitu i dobrobytu

małopolanka
małopolanka

Panie Kmita jedną z szans na wygranie wyborów jest obietnica likwidacji Straży Miejskiej w Olkuszu, która nie spełnia oczekiwań mieszkańców naszego miasta a jej roczne utrzymanie to setki tysięcy złotych.

Observatore
Observatore

Przypomniał sobie pan o Olkuszu po trzech latach dobrej dla Pana zmiany? Jak panu nie wstyd prosić o głos mieszkańców, których wystawił pan do wiatru.

oczytany
oczytany

Panie Kmito mowie sobie, pojde zaglosuje na mloda krew.Jednak zaczynam mam obiekcje.Poniewaz zaczyna mi Pan serwowac gruszki na wierzbie. I tak np”darmowa komunikacja dla dzieci”Ok cel szczytny, tylko ze ze u Nas z omunikacji korzystaja dwie grupy.Sa to emeryci(ktorych mozna liczyc a palcach w autobusach) oraz mlodziez.Rownie dobrze moglby Pan oglosic darmowa komunikacja dla wszystkich.Bo rozumie ze powiat olkuski jest w stanie to pokryc w 100% wydatki na komunikacje. Prosze wiec szanowac moj czas i intelekt !!!! A najlepiej wez sie Pan do przyslowiowej roboty – mniej obiecaj lecz rzetelnie a jesli Pan wygra wez sie Pan odrazu do roboty… Czytaj więcej »

oczytany
oczytany

[quote name=”oczytany”]Panie Kmito mowie sobie, pojde zaglosuje na mloda krew.Jednak zaczynam mam obiekcje.Poniewaz zaczyna mi Pan serwowac gruszki na wierzbie. I tak np”darmowa komunikacja dla dzieci”Ok cel szczytny, tylko ze ze u Nas z omunikacji korzystaja dwie grupy.Sa to emeryci(ktorych mozna liczyc a palcach w autobusach) oraz mlodziez.Rownie dobrze moglby Pan oglosic darmowa komunikacja dla wszystkich.Bo rozumie ze powiat olkuski jest w stanie to pokryc w 100% wydatki na komunikacje. Prosze wiec szanowac moj czas i intelekt !!!! A najlepiej wez sie Pan do przyslowiowej roboty – mniej obiecaj lecz rzetelnie a jesli Pan wygra wez sie Pan odrazu do… Czytaj więcej »

kolo
kolo

Powiem tak – jeśli miałbym głosować, to zagłosowałbym na PIS, ale na Kmiotę nigdy w życiu. Nie trawię PO, ale to co prezentuje sobą ten jegomość, to lekka przesada.

Guy
Guy

[quote name=”Vegas”]Ma chłopak jaja. Nie wyłączył komentarzy choć dziś wieczorem i jutro hejt będzie na całego. Do tego przedstawił logiczny program.
Widać, że nie jest to ten samKmita co 4lata temu…[/quote]
Nie wiem czy ma, swoją drogą musisz być z Nim blisko :-*

Młody
Młody

Staniemy przed wyborem:
– być z władzą i mieć możliwości i kompetencje pozyskania profitów i pieniędzy dla gminy,
czy dalej
– być w opozycji do rządzących w kraju i nie mieć możliwości pozyskania środków zewnętrznych tylko dysponować tym co od mieszkańców gminy się wysępi i jakimi podatkami się ich kieszenie opróżni …

Adolfh
Adolfh

[quote name=”Młody”]Staniemy przed wyborem:
– być z władzą i mieć możliwości i kompetencje pozyskania profitów i pieniędzy dla gminy,
czy dalej
– być w opozycji do rządzących w kraju i nie mieć możliwości pozyskania środków zewnętrznych tylko dysponować tym co od mieszkańców gminy się wysępi i jakimi podatkami się ich kieszenie opróżni …[/quote]
Klasyczny szantaż!!! Będziesz głosował na pis – obsypiemy cię kasą, wybierzesz kogoś innego to idź się bujać 😮

Matador
Matador

[quote name=”małopolanka”]Panie Kmita jedną z szans na wygranie wyborów jest obietnica likwidacji Straży Miejskiej w Olkuszu, która nie spełnia oczekiwań mieszkańców naszego miasta a jej roczne utrzymanie to setki tysięcy złotych.[/quote]
A dlaczego likwidować tylko Straż Miejską, zlikwidujmy też Prawo i Sprawiedliwość bo nie spełnia oczekiwań i kosztuje nas setki milionów złotych rocznie

zachęta
zachęta

[quote name=”Antypis”]Olkuszanie nie głosujcie na pisotłuków którzy wyborcom obiecują cuda na kiju.Ile obietnic zrealizował poseł I jak głosował w sprawach niezgodnych z Konstytucją.Pomyślcie że nikt nie może nam dać tyle co oszuści i kłamcy z pisu mogą wam obiecać.Ta natomiast co jej się należało powinna być tylko wygwizdana za to co zrobiła z niepełnosprawnymi protestującymi w Sejmie.Nie Pisiewiczom i Misiewiczom stołki ale praca za najniższą krajową.W pisdu z pisem![/quote]
Głosujcie na olkuskich ubekow i byłych członków PZPR.

Matka jest tylko 1
Matka jest tylko 1

[quote name=”szkodnik”]Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.[/quote]
Co się czepiasz, te pieniądze mu się po prostu należały 😛

lajk
lajk

A dlaczego to jest aż tak PILNE?

Peak
Peak

Czy planuje Pan w Olkuszu budowę pomnika pary prezydenckiej bądź upamietniajacego katastrofę smoleńską?

zyx
zyx

[quote name=”Peak”]Czy planuje Pan w Olkuszu budowę pomnika pary prezydenckiej bądź upamietniajacego katastrofę smoleńską?[/quote]
Tak planuję nawet 3 trzy pomniki,ale najpierw będzie pomnik z twoim durnym czysto wieprzowym buraczanym świńskim głupim łbem na środku rynku.

Będzie się działo
Będzie się działo

[quote name=”zyx”][quote name=”Peak”]Czy planuje Pan w Olkuszu budowę pomnika pary prezydenckiej bądź upamietniajacego katastrofę smoleńską?[/quote]
Tak planuję nawet 3 trzy pomniki,ale najpierw będzie pomnik z twoim durnym czysto wieprzowym buraczanym świńskim głupim łbem na środku rynku.[/quote]
Wyzwiska, inwektywy, chamstwo tak właśnie działa zwolennik PiS, kto wie może nawet członek? Możecie sobie wyobrazić ich zachowanie jak wygrają wybory? Chyba zaczynają podnieść buty żeby wszystkich innych niż Oni wykopać!

Brain
Brain

Panie Łukaszu proszę zrezygnować z pis-u wystartować jako kandydat niezależny i burmistrzem zostanie Pan w I turze wyborów 🙂

zyx
zyx

[quote name=”Będzie się działo”][quote name=”zyx”][quote name=”Peak”]Czy planuje Pan w Olkuszu budowę pomnika pary prezydenckiej bądź upamietniajacego katastrofę smoleńską?[/quote]Tak planuję nawet 3 trzy pomniki,ale najpierw będzie pomnik z twoim durnym czysto wieprzowym buraczanym świńskim głupim łbem na środku rynku.[/quote]Wyzwiska, inwektywy, chamstwo tak właśnie działa zwolennik PiS, kto wie może nawet członek? Możecie sobie wyobrazić ich zachowanie jak wygrają wybory? Chyba zaczynają podnieść buty żeby wszystkich innych niż Oni wykopać![/quote]PRZECIEŻ ten pajac co pyta o pomniki to drwi sobie z takiej okropnej TRAGEDII,a Ty jeszcze takiego cymbała,kretyna bronisz.Nie należałem nigdy do żadnej partii ani związku zawodowego i tak zostanie.Jedynie chciałbym aby ktoś… Czytaj więcej »

Młody
Młody

[quote name=”Adolfh”][quote name=”Młody”]Staniemy przed wyborem:
– być z władzą i mieć możliwości i kompetencje pozyskania profitów i pieniędzy dla gminy,
czy dalej
– być w opozycji do rządzących w kraju i nie mieć możliwości pozyskania środków zewnętrznych tylko dysponować tym co od mieszkańców gminy się wysępi i jakimi podatkami się ich kieszenie opróżni …[/quote]
Klasyczny szantaż!!! Będziesz głosował na pis – obsypiemy cię kasą, wybierzesz kogoś innego to idź się bujać :eek:[/quote]

Żaden szantaż, takie są realia a tylko od nas zależy czy będziemy myśleć i kalkulować pozytywnie naszą przyszłość czy tylko innym zazdrościć układów, dobrobytu, inwestorów, inwestycji no zwykłego ludzkiego otwartego umysłu …

Pytacz
Pytacz

[quote name=”szkodnik”]Panie Łukaszu Kmito proszę powiedzieć swoim wyborcom, mieszkańcom Olkusza jak dostaje się przeszło 26 000 złotych PODWYŻKI wynagrodzenia w ciągu roku, jako urzędnik mianowany przez swoją partię. W oświadczeniach majątkowych, podpisanych Pana ręką i dostępnych w internetach czytamy iż w 2016r. pańskie zarobki tylko z krus-u w Krakowie to 120 457 złotych, a w 2017 roku już 147 148 złotych? Pytam z czystej ciekawości bo te ponad 26 000 złotych Pana PODWYŻKI to moje półroczne dochody. Kwoty oczywiście brutto i pochodzące tylko i wyłącznie z naszych podatków.[/quote]W czwartek przyjedzie Pani Szydło to będzie można spytać gdzie oddała 65 000… Czytaj więcej »

zdzich77
zdzich77

[quote name=”zyx”][quote name=”Będzie się działo”][quote name=”zyx”][quote name=”Peak”]Czy planuje Pan w Olkuszu budowę pomnika pary prezydenckiej bądź upamietniajacego katastrofę smoleńską?[/quote]Tak planuję nawet 3 trzy pomniki,ale najpierw będzie pomnik z twoim durnym czysto wieprzowym buraczanym świńskim głupim łbem na środku rynku.[/quote]Wyzwiska, inwektywy, chamstwo tak właśnie działa zwolennik PiS, kto wie może nawet członek? Możecie sobie wyobrazić ich zachowanie jak wygrają wybory? Chyba zaczynają podnieść buty żeby wszystkich innych niż Oni wykopać![/quote]PRZECIEŻ ten pajac co pyta o pomniki to drwi sobie z takiej okropnej TRAGEDII,a Ty jeszcze takiego cymbała,kretyna bronisz.Nie należałem nigdy do żadnej partii ani związku zawodowego i tak zostanie.Jedynie chciałbym aby… Czytaj więcej »

1normalny
1normalny

PiS PO SLD Nowoczesna Kukiz rzygam partiami politycznymi, czerwoni, czarni, zieloni, kolorowi, a kto was słucha? Ludzie chcą normalnie żyć, a nie wysłuchiwać tych samych bzdur od wielu lat!!!!!

xxx
xxx

Komitet Odnowa – Kontynuacja ma dobrego kandydata Sebastiana Tomsię. lat 40. Absolwenta Akademii Ekonomicznej w Krakowie . Ukończył studia magisterskie i podyplomowe z zakresu ekonomii, prawa,bankowości i audytu.

Tomek81
Tomek81

UWAGA!!
Posiadacze Fiatów Seicento proszeni są w tym dniu o nie poruszanie się wyżej wymieniona marką po Olkuskich ulicach.
Dziękuję za Uwagę
Organizacja SOP 😆 😆 😆 😆 😆 😆

pupa
pupa

Tak planuję nawet 3 trzy pomniki,ale najpierw będzie pomnik z twoim durnym czysto wieprzowym buraczanym świńskim głupim łbem na środku rynku.[/quote]Wyzwiska, inwektywy, chamstwo tak właśnie działa zwolennik PiS, kto wie może nawet członek? Możecie sobie wyobrazić ich zachowanie jak wygrają wybory? Chyba zaczynają podnieść buty żeby wszystkich innych niż Oni wykopać![/quote]PRZECIEŻ ten pajac co pyta o pomniki to drwi sobie z takiej okropnej TRAGEDII,a Ty jeszcze takiego cymbała,kretyna bronisz.Nie należałem nigdy do żadnej partii ani związku zawodowego i tak zostanie.Jedynie chciałbym aby ktoś uczciwy honorowy wreszcie zrobił porządek z takimi starymi siwymi doświadczonymi bolszewikami łotrami złodziejami co rozkradli cały Polski… Czytaj więcej »