Już w najbliższą sobotę, 28 września, o godzinie 11:00 wystartuje I Olkuski Bieg Terenowy „Po prostu biegnij”. W imprezie może wziąć udział każdy, bez konieczności uiszczenia opłaty wpisowej. Trasa zostanie wytyczona w lesie między Rabsztynem a Słowikami. Bieg rozpocznie się przy ulicy Witosa.

 

– Zapraszamy wszystkich, którzy biegają zarówno amatorsko, jak i bardziej profesjonalnie! Celem organizowanego przez nas wydarzenia jest przede wszystkim dobra zabawa, a także promocja biegania i zdrowego trybu życia. Chcemy, aby w przyszłości organizowany przez nas bieg zagościł na stałe w kalendarzu imprez sportowych. W pierwszej edycji zmagań wszyscy będą rywalizowali w kategorii OPEN, a trasa przewidywana jest na ok 6-8 km – zachęcają inicjatorzy biegu.

Zapisy odbędą się w dniu wydarzenia od 9:00 do 10:45 na linii startu biegu.

Organizatorem imprezy jest Stowarzyszenie przy IV Liceum Ogólnokształcącym im. K.K. Baczyńskiego w Olkuszu „Po prostu działaj”, które serdecznie zaprasza mieszkańców do przyłączenia się do tej inicjatywy.  

Aktualizowany na bieżąco facebookowy profil wydarzenia znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/521757557901944/?ref=22

0 0 votes
Article Rating
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments