paragraf-blacha

Policja szuka świadków uszkodzenia samochodu marki VW Golf. Pojazd ten był zaparkowany w dniu 28 lutego br. w godzinach 6.30-15.15 na ulicy Górniczej około 30 metrów od skrętu w ulicę Mickiewicza. Wgnieciona i zdarta została powłoka lakiernicza na lewym przednim błotniku. Uszkodzenia dokonał najprawdopodobniej kierujący białym pojazdem. Osoby posiadające informacje na ten temat proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę, nr tel. 32 6478235 lub 997.

 

Policja szuka świadków uszkodzenia Audi A6, który był zaparkowany w  dniu 3 marca br.  na ulicy Krakowskie Przedmieście w rejonie zakładu fryzjerskiego. Około godziny 16.00 kierujący białym busem spowodował uszkodzenia w zaparkowanym Audi i odjechał z miejsca zdarzenia. Osoby posiadające informacje na ten temat proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę, nr tel. 32 6478235 lub 997.

4
Dołącz do dyskusji

Zaloguj się się aby komentować
avatar
500
4 Wątków
0 Odpowiedzi
0 Subskrybentów
 
Najbardziej aktywny
Najczęściej komentowany
0 Autorzy komentarzy
ppp997PXT Ostatni autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
PXT
PXT

Naprawdę uwierzcie, że ludzie by chętniej z wami współpracowali, gdyby niektórzy wasi funkcjonariusze byli fair wobec ludzi. Ludzie odwracają głowy od wszelkich zdarzeń w których by mieli mieć tę nieprzyjemność bycia świadkami w jakiejkolwiek sprawie. Ludzie wolą mieć święty spokój. Sam kiedyś musiałem podejść „ze zrozumieniem” do moich świadków, którzy mi odmówili świadczenia w mojej sprawie uzasadniając, że nie chcą mieć z wami nic do czynienia. Trzymając w swoich szeregach aroganckich funkcjonariuszy budujących sobie fikcyjną „wykrywalność” utrudniacie tym sobie sami pracę i rzeczywistą jej skuteczność.

997
997

…ktokolwiek widział, ktokolwiek wie…

Nikt się zgłosi, nikt nie zaryzykuje ciągania po przesłuchaniach. W policji też się nikt nie ucieszy, bo przecież najłatwiej umorzyć na niewykrycie sprawcy. 🙂

ppp
ppp

PXT- brak słów na twój temat. Ale to wlaśnie tak jest jak Policja robi to co musi a niekoniecznie „zainteresowany” uważa że tak powinno być bo on chce inaczej….. żal mi jest ciebie jak czytam te twoje komentarze.

PXT
PXT

ppp zapewne jesteś z policji? Najchętniej to policja robi nie to co musi, tylko to co chce. Gdyby robiła to co musi, to by się przepracowała i za bardzo spociła, więc osiąganie wyników po najniższej linii oporu to specjalność jaką miałem okazję poznać i nie tylko ja w wykonie olkuskiej policji. Nie chcę wszystkich wrzucać do jednego wora. Sęk w tym, że łyżka dziegciu psuje beczkę miodu, a jeszcze gdy ta beczka pływa w gnoju to jest naprawdę niekorzystnie dla zawartości. Bierzesz mnie zapewne za kogoś komu policja nie spełniła oczekiwań, więc jesteś w błędzie, niczego nigdy od policji nie… Czytaj więcej »